Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je piatok, 17. október 2014, Hedviga, zajtra Lukáš

Surf.sk Obchod, Služby Reklama, Marketing Televízia, Rozhlas

Televízia, Rozhlas

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Televízia, Rozhlas.

Nájdených: 12 stránok pre Televízia, Rozhlas

1 2

AdvancedMedia.sk - komunikácia a marketing

AdvancedMedia.sk - komunikácia a marketing

Progresívna komunikácia, PR a marketing.

www.advancedmedia.sk

Postprodukcia.sk - 3D vizualizácie

Postprodukcia.sk - 3D vizualizácie

Postprodukcia od MartinSOFTu - profesionálny strih, špeciálne efekty, 3D animácie a ozvučenie sú základom profesionálnej postprodukcie.

www.postprodukcia.sk

SMSrozhlas.sk

SMSrozhlas.sk

Služba smsrozhlas.sk umožňuje obciam, mestám a samosprávam pohodlne, rýchlo a okamžite informovať svojich občanov o dôležitých udalostiach v obci, varovať pred výpadkom prúdu, odstávke vody a pod.

www.smsrozhlas.sk

Media makler

Media makler

Našim klientom poskytujeme kvalitný mediálny servis, poradenstvo, mediálne školenia, nákup reklamného priestoru, prípravu mediaplánov, výrobu reklamných formátov, audit obchodných oddelení a ich nastavenie, tvorbu marketingových analýz a stratégií

www.mediamakler.com

Natáčanie reklám | SpyGER ARTS

Natáčanie reklám | SpyGER ARTS

Máme špičkový tím zložený zo skúsených profesionálov a poskytujeme služby v oblasti audiovizuálnej tvorby - predovšetkým natáčanie videí a tvorbu animácií. Navštívte našu web stránku a pozrite si referencie.

www.spygerarts.sk

IMRmedia

IMRmedia

Výroba propagačných videoprezentácií. Hd kvalita, korektné jednanie, profesionálne spracovanie, rozumné ceny. Zviditeľnite sa a ukážte to všetkým. Vaša videoprezentácia na webe, youtube, sociálnych sieťach naštartuje váš biznis.

www.imrmedia.eu

Reklamná agentúra

Reklamná agentúra

Reklamný audit, kontrola vášho marketingového plánu a efektívne zacielenie reklamnej kampane pre šetrenie nákladov na reklamu a public relations. Reklamné kampane na internete, v rozhlase, tv a novinách.

www.mediumland.sk

Studio Just see - buďte videní

Studio Just see - buďte videní

Just see je mladé a kreativní studio, založené v roce 2011, jehož výroba je zaměřena na produkty jako reklama, videoklipy, firemní prezentace, filmy, 3D/2D animace a další videozáznamy.

www.justsee.cz

Mediálny poradca

Mediálny poradca

Mediálny poradca PhDr. Martin Jakubec ponúka svoje služby v oblasti médií, marketingu, reklamy, krízovej komunikácie, osobnej, podnikovej a politickej podpory. Svoje bohaté nadobudol ako moderátor a producent v rôznych televíznych spoločnostiach.

www.medialnyporadca.sk

Forclick.cz - internetové reklamné kampane

Forclick.cz - internetové reklamné kampane

PPC systémy na sociálnu sieť Facebook.com. Kvalitne plánované rádiové a televízne reklamy. Outdoor a indoor marketing, reklamné predmety a tlač vizitiek.

www.forclick.cz