Dnes je štvrtok, 23. október 2014, Alojzia, zajtra Kvetoslava

Surf.sk Obchod, Služby Sklady, Priestory

Sklady, Priestory

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Sklady, Priestory.

Nájdených: 42 stránok pre Sklady, Priestory

1 2 3

Skladovacie a logistické služby TOP: 15x

Skladovacie a logistické služby

Poskytujeme služby v oblastiach skladovania a logistiky. Váš tovar uskladníme na akékoľvek časové obdobie, v uzavretých vykurovaných skladoch alebo na vonkajších betónových plochách ohradených plotom. Celý areál je strážený a monitorovaný non-stop.

www.skladujeme.sk

Skaleš.sk - Jozef Skaličan

Skaleš.sk - Jozef Skaličan

Skaleš montuje lešenia v ťažko dostupných priestoroch, hlavne pri rekonštrukciách energetických a teplárenských zariadení, kotlov a zásobníkov. Tieto lešenia montuje hlavne v objektoch, ako sú elektrárne, teplárne, rôzne fabriky a spaľovne.

www.skales.sk

Predajné stánky, kontajnerové systémy, montované objekty a sendvičové

Predajné stánky, kontajnerové systémy, montované objekty a sendvičové

Spoločnosť Contur sa špecializuje sa na výrobu obytných kontajnerov a predajných stánkov., ktoré majú široké využitie, okrem iného, ako kancelárie, obchodné a skladové priestory, vrátnice, chladiarne, mraziarne, stravovacie zariadenia, fast foody. Sme pripravení vyrobiť podľa želania zákazníka takmer čokoľvek v krátkom čase a za atraktívnu cenu.

www.contur.sk

Smoke-point.sk - fajčiarske kabíny

Smoke-point.sk - fajčiarske kabíny

SmokePoint Premium je moderné a estetické riešenie fajčiarskej kabíny na pracovisku a verejných miestach. Fajčiarsky box je technicky založený na čistení (filtrácii) vzduchu. So SmokePoint sa stanete modelovým príkladom pre moderné riešenia.

www.smoke-point.sk

Euro-regály.cz - regály skladové

Euro-regály.cz - regály skladové

Euro regály sú vysoko stabilné, bezskrutkové systémy, ktoré sú určené priamo pre skladovanie alebo archiváciu.

www.euro-regaly.cz

Operatívne skladovanie - Sklad-Kosice.sk

Operatívne skladovanie - Sklad-Kosice.sk

Skladové priestory v Košiciach najmä na krátkodobé a operatívne skladovanie za nízke ceny

www.sklad-kosice.sk

Skladovanie a preskladňovanie tovaru v Žiline

Skladovanie a preskladňovanie tovaru v Žiline

Zabezpečujeme preskladnovanie tovaru, krátkodobé a dlhodobé uskladňovanie tovaru vo vlastných skladových priestoroch o rozlohe 1500m2. Samozrejmosťou je vlastná manipulačná technika,skladová evidencia, distribúcia ku konečnému klientovi, prekládka.

www.rentalproject.sk

Kompress Medical, s.r.o. -  predaj zdravotníckych pomôcok

Kompress Medical, s.r.o. - predaj zdravotníckych pomôcok

Predaj zdravotníckych pomôcok a pomôcok pre invalidov formou internetového obchodu. Distribúcia zdravotníckych pomôcok do zdravotníckych zariadení - ambulancií, nemocníc, polikliník, sanatórií a pod.. Prenájom voľnej kapacity - nebytové priestory na prenájom v meste Rajec.

www.e-shop.kompress.sk

Mojsklad.sk

Mojsklad.sk

Ponúkame na prenájom čisté, suché, vykurované, bezpečné skladové, obchodné, veľkoobchodné priestory vhodné aj na sklad potravín v Bratislave na Starej Vajnorskej ul. pre právnické aj fyzické osoby už od 1,5m3 až do 2400m2. /Showroom + sklad / Možnosť dispozičných úprav podľa požiadaviek zákazníka. Náš areál funguje ako veľkoobchodné centrum 12 rokov s výhodami hlavného mesta a s vynikajúcou dostupnosťou 1 km z diaľnice v smere od Senca a dobrá dostupnosť do centra. Areál je strážený, non-stop prístupný 24hod. 7dní v týždni a 365 dní v roku. Parkovanie priamo pri priestoroch, väčšie priestory majú samostatnú kanceláriu, soc.zar. vysoko rýchlostný opticky internet vo všetkých priestoroch.

www.mojsklad.sk

Flamingo spol s.r.o.

Flamingo spol s.r.o.

Využite naše externé skladové priestory. Skladovanie, balenie a distribúcia tovaru už nebude Vaša práca. Pre oslovenie zákazníkov si u nás dajte vyrobiť reklamné predmety, propagačné figúrky a mydlá na želanie. Potreby pre hotely, propagačné predmety

www.flamingoslovakia.sk