Dnes je streda, 25. jún 2014, Tadeáš, zajtra Adriana

Surf.sk    Obchod, Služby    Ekologické služby    Hygienické služby    Vizitka: 012-971

Ille.sk - servis pre čistotu a hygienu

www.ille.sk

Service SK s.r.o. - dávkovače toaletného papiera, tekutého mydla, papierových uterákov a osviežovačov vzduchu. Prvotriedna kvalita produktov - biele, ušľachtilá oceľ i luxusný chróm. Možnosť dodávky aj bezplatne na základe servisnej zmluvy. Bezplatná montáž, opravy a výmeny dávkovačov.

kategórie: Hygienické služby
o doméne: ille.sk
0 Topuj

Predbehnite konkurenciu v kategórii,
v ktorej sa odkaz nachádza.

Daj svoj hlas tomuto webu!
Najlepší si zaslúžia byť navrchu!

Katrinhygiena.bmp.sk - predaj a distribúcia pomôcok pre hygienu

Dávkovače a náplne toaletného papiera, mydlá, utierky, deb dávkovače detské pre deti v škôlkach, debamax do priemyslu, pasty.

http://www.katrinhygiena.bmp.sk
Ille Papír Service spol. s r.o.

Distribuujeme prostriedky osobnej hygieny pre reštaurácie, hotely, výrobne, školy, kancelárie a pod. Zásobníky na toaletný papier, papierové uteráky, dávkovač tekutého mydla ai zdarma zapožičiame, namontujeme a udržujeme v prevádzke.

http://ille-papir.cz
Knapecsteel.sk - hutný materiál

Knapecsteel s.r.o. - dodávky hutného materiálu vysokej kvality. Široká ponuka produktov z ušľachtilej ocele a množstvo doplnkových služieb. Zabezpečujeme rozvoz objednaného materiálu po celej SR.

http://www.knapecsteel.sk
Ventilátory-shop.cz - ventilátory a klimatizácie

CVB s.r.o. - ventilátory pre domácnosť, priemyslové a stropné. Odvlhčovače vzduchu, dávkovače mydla, sušiče rúk a hotelové fény. V našom e-shope ponúkame aj mobilné klimatizácie, digestory, elektrické kúrenie, ohrievače, žiariče a čističe vzduchu.

http://www.ventilatory-shop.cz
Tipeko spol. s r.o.

Špecializuje na dodávky a montáže ucelených prevádzkových súborov, rekonštrukciu a modernizáciu technologických prevádzok. Zabezpečíme Vám na základe projektovej dokumentácie dodávku a montáž stavieb na komplet. Rekonštrukcie, opravy, revízie a údržba.

http://tipeko.nawebe.sk

Odporučte www.ille.sk známemu

Ak sa vám táto stránka páči a chcete, aby sa o nej dozvedelo aj vaše okolie, vyplňte tento formulár a odošlite.

Odporučenie známemu
*
*
*
*

Nechajte užívateľov hodnotiť stránku www.ille.sk

Aby bolo návštevníkom umožnené hodnotenie aj cez vašu stránku, je do jej HTML kódu potrebné vložiť časť kódu, ktorá toto hodnotenie sprístupní. Čím väčší počet ľudí vašu stránku podporí, tým vyššie sa vo svojej kategórii posunie. To iste platí aj pri vyhľadávaní. A čím je odkaz vyššie, tým väčší počet návštevníkov si na ňu klikne.

Zvoľte ikonku a vybraný kód vložte do vašej stránky

Ikona 60 x 74

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 88 x 31

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 140 x 16

Vzor ikony

Ikona 140 x 16

Úprava vizitky www.ille.sk

Po vyplnení tohto formulára vám budeme môcť upraviť informácie zadané pri registrácii odkazu. Zmenené môžu byť všetky údaje, tj. URL, názov stránky, popis stránky, doplnenie kľúčových slov, pridanie alebo zmena kategórie atď.

Úprava vizitky
*
*
*