Administratívne služby

On-line digitálna úschovňa pre skladovanie, zdieľanie a zálohovanie vašich dát.

http://www.ulozto.fmg.sk/

Životopis, Kúpna zmluva, Zmluva o prenájme, Zmluva o dielo a stovky iných dokumentov pre vašu potrebu. Staňte sa svojim vlastným právnikom - žiadosť, odvolanie, životopis, pracovná zmluva, kúpna zmluva, rozvod, žaloba, alebo formulár o dopravnej nehode.

http://www.vzory-zmluv-zadarmo.sk/

Trendové efektívne služby online business assitenta a business managera,pre malých a stredných podnikateľov, zahraničné spoločnosti vstupujúce na slovenský trh, pre začínajúce spoločnosti.

http://www.24office.sk/

OnlySo - Mediácia, mimosúdne riešenie sporov v oblasti občianskoprávnych vzťahov, rodinnoprávnych vzťahov, obchodných záväzkových vzťahov a pracovnoprávnych vzťahov. OnlySo Mediátor - Mgr. Rastislav ZIMA, reg.č. 874, Ministerstvo spravodlivosti SK.

http://www.mediator.onlyso.eu/

Ak si chcete byť istý, že vaše dôverné dokumenty zostali dôverné, je tu EKOway mobilná skartácia dokumentov, kde je celý proces skartácie vašich dôverností uzavretý a monitorovaný. K pravidelným zákazníkom patria štátne inštitúcie, finančné úrady, poisťovacie spoločnosti, advokátske kancelárie, orgány štátnej správy, medzinárodné koncerny i významné súkromné spoločnosti, ktorých okruh sa neustále rozširuje.

http://mobilneskartovanie.sk/

Skartovanie dokumentov. Máme prepracovaný a rokmi preverený systém sskartácie dokumentov, ktorý zahŕňa všetky operácie od vyradenia dokumentov, cez bezpečnú dopravu, až po vlastný skartovací stroj a následnú recykláciu.

http://www.mobilne-skartovanie.sk/

Ak si chcete byť istý, že vaše dôverné dokumenty zostali dôverné, je tu EKOway skartácia dokumentov.

http://www.mobilnaskartacia.sk/

Aké jednoduché? Skartácia dokumentov a nosičov údajov je citlivá záležitosť, a preto sme pre našich klientov pripravení vypracovať konkrétne riešenia pre uspokojenie ich individuálnych potrieb.

http://www.zberaskartacia.sk/

Virtuálne registračné sídlo a virtuálna adresa pre spoločnosti v Bratislave na Obchodnej ulici. Služby pre novovznikajúce slovenské aj zahraničné firmy, ktoré chcú mať pobočku na adrese v Bratislave.

http://www.globaloffice.sk/