Obalová technika

ROBEX DK, s.r.o. - všetko pre čalúnické prevádzky, krajčírov, rezanie textilu, prevíjacie strojčeky, zvislé rezačky aj kotúčové rezačky, recyklácia PUR pen, molitanu.

http://www.robex-dk.com/

Nitra; SEZAMA; výroba; predaj; fľaše; PET; odtiene; dodávka; potravinárstvo; kozmetika; priemysel; drogistika; sirupy; víno; destilát; šampón; jedlý olej; umývacie prostriedky; umývadlá; postrek; party.

http://www.sezama.sk/

Predaj a servis - baliaca technika, obalové materiály. Baliace, lepiace a páskovacie stroje. Rôzne typy zváračiek. Etiketovacie stroje a tepelné tlačiarne. Vákuové stroje. Podrobný popis strojov a ich technické parametre. Bazár strojov.

http://www.romax.sk/

Výroba kancelárskych a školských potrieb z PVC fólie, stavebná činnosť, predaj motorových olejov.

http://www.artplast.sk/

Dekos R s.r.o. – veľkoobchod a maloobchod s obalmi. Sortiment tvoria plastové a papierové obaly, plastové poháre, krabice na pizzu a na torty, misky na šaláty a obaly na objednávku.

http://www.dekos-r.cz/

Eshop s obalmi. Sortiment tvoria plastové a papierové obaly, plastové poháre, krabice na pizzu a torty, misky na šaláty, plastový riad a obaly na objednávku.

http://www.shop-obaly.cz/

Ponúkame riešenie pre identifikácii osôb. Dodáme tlačiareň pre potlač plastových kariet (Zebra, Evolis aj.), alebo vyrobíme karty podľa požiadaviek (čipové karty, vernostná karta apod.).

http://cardhouse.sk/

Duoform, s.r.o. - výroba výsekových nástrojov pre výsek obalov, návrh dizajnu obalov a výroba neštandardných výsekových nástrojov pre výsek obalov v polygrafickom priemysle.

http://www.duoform.sk/

Branco s.r.o. - predaj nábytkových a interiérových fólií určených na kašírovanie a obaľovanie. Predaj lamina CPL a rezanie fólií.

http://www.branco.sk/

Technopack Slovakia s.r.o. - predaj a servis baliacej techniky a obalových materiálov ako sú baliace, zmršťovacie, páskovacie, ovíjacie a horizontálne baliace stroje Flowpack, vákuové baliace a lepiace stroje, stroje na balenie časopisov a zváračky.

http://www.technopack.sk/

LK Pack ponúka baliaci a obalový materiál ako obaly, obálky, kartóny, lepiace pásky, bublinkové obálky a stretch fólie. V ponuke máme aj dekorácie na stenu.

http://www.obaly-obalky.sk/

Páskovacia a baliaca technika Cyklop, Orgapack, Strapack a SMB. Páskovacie a viazacie stroje vysokej kvality a spoľahlivosti. Poskytujeme záručný a pozáručný servis a poradenskú činnosť.

http://www.skpack.sk/

Obchod obsahujúci viac ako 6500 produktov. V obchode nájdete široký sortimet PC, notebookov, obalov na doklady, tašiek, karizblokov, kancelárskych potrieb, tonerov, papiera, ale taktiež aj krémy do solária, hračky pre deti i dospelých či pneu.

http://kuup.sk/

Veľkoobchod so spotrebným materiálom - profesionálne čistiace prostriedky, obaly a obalové materiály, hygiena, papierový program, sviečky, sáčky, tašky, krabice, vrecia, kozmetika, drogéria a fólie pre reštaurácie, hotely a gastronómiu.

http://www.dimarko.sk/

Predaj a eshop spotrebného sortimentu pre gastro prevádzky. Obalové materiály, prestieranie, servítky, riad na jedno použite, cukrárenský a dekoratívny tovar, kokteilové dekorácie, party sady, sezónny tovar, slamky, sviečky, svietniky a lampáše.

http://www.shop-net.sk/