Obalová technika

Robex-dk.com - centrum rezacej techniky

ROBEX DK, s.r.o. - všetko pre čalúnické prevádzky, krajčírov, rezanie textilu, prevíjacie strojčeky, zvislé rezačky aj kotúčové rezačky, recyklácia PUR pen, molitanu.

http://www.robex-dk.com/

Sezama.sk -výroba plastových fliaš, Nitra

Nitra; SEZAMA; výroba; predaj; fľaše; PET; odtiene; dodávka; potravinárstvo; kozmetika; priemysel; drogistika; sirupy; víno; destilát; šampón; jedlý olej; umývacie prostriedky; umývadlá; postrek; party.

http://www.sezama.sk/

Romax.sk - obalová technika

Predaj a servis - baliaca technika, obalové materiály. Baliace, lepiace a páskovacie stroje. Rôzne typy zváračiek. Etiketovacie stroje a tepelné tlačiarne. Vákuové stroje. Podrobný popis strojov a ich technické parametre. Bazár strojov.

http://www.romax.sk/

Art Plast spol. s r.o. - výroba kancelárskych a školských potrieb

Výroba kancelárskych a školských potrieb z PVC fólie, stavebná činnosť, predaj motorových olejov.

http://www.artplast.sk/

Dekos-r.cz – obchod s obalmi

Dekos R s.r.o. – veľkoobchod a maloobchod s obalmi. Sortiment tvoria plastové a papierové obaly, plastové poháre, krabice na pizzu a na torty, misky na šaláty a obaly na objednávku.

http://www.dekos-r.cz/

Shop-obaly.cz - eshop s obalmi

Eshop s obalmi. Sortiment tvoria plastové a papierové obaly, plastové poháre, krabice na pizzu a torty, misky na šaláty, plastový riad a obaly na objednávku.

http://www.shop-obaly.cz/

CardHouse.sk - Potlač plastových kariet

Ponúkame riešenie pre identifikácii osôb. Dodáme tlačiareň pre potlač plastových kariet (Zebra, Evolis aj.), alebo vyrobíme karty podľa požiadaviek (čipové karty, vernostná karta apod.).

http://cardhouse.sk/

Duoform, s.r.o. - výsekové nástroje pre výsek obalov

Duoform, s.r.o. - výroba výsekových nástrojov pre výsek obalov, návrh dizajnu obalov a výroba neštandardných výsekových nástrojov pre výsek obalov v polygrafickom priemysle.

http://www.duoform.sk/

Branco.sk - nábytkové a interiérové fólie

Branco s.r.o. - predaj nábytkových a interiérových fólií určených na kašírovanie a obaľovanie. Predaj lamina CPL a rezanie fólií.

http://www.branco.sk/

Technopack.sk - baliaca technika a obalové materiály

Technopack Slovakia s.r.o. - predaj a servis baliacej techniky a obalových materiálov ako sú baliace, zmršťovacie, páskovacie, ovíjacie a horizontálne baliace stroje Flowpack, vákuové baliace a lepiace stroje, stroje na balenie časopisov a zváračky.

http://www.technopack.sk/