Krajčírske služby

Odevy z čias, dávno minulých, až po najnovšie výstrelky módy.

http://www.mirea.biz/

Šijeme dámske nohavice, sukne, šaty, podšité a nepodšité saká a blúzky. Pánske nohavice, vesty a saká. Šijeme z prineseného materiálu, poradíme strih k postave a príležitosti podla vašich predstáv. Oprava odevov aj na počkanie.

http://krajcirstvojana.szm.com/

Zákazkové krajčírstvo Bej-mode sa zaoberá šitím pánskej a dámskej konfekcie na mieru.

http://www.bejmode.sk/

Zákazkové šitie, opravy a úpravy odevov. Šitie jednotného firemného oblečenia, letných aj zimných odevov, svadobných, slávnostných a plesových odevov, bytových a reklamných textílií. Predaj látok.

http://www.jarmil.sk/

Pranie, žehlenie a mangľovanie bielizne a šatstva. Chránená dielňa opravy odevov.

http://www.pracovna-manglovna.eu/

Požičanie svadobných a večerných šiat a doplnkov a úprava odevov.

http://www.mojesaty.sk/

Predaj šijacích strojov zn. Jaguar, Brother, Toyota, Siruba. Predaj náhradných dielov. Servis všetkých domácich šijacích strojov. Doplnky: patky, ihly, stehové dosky, klinové remene, nožničky Fiskars, atď.

http://sijaciestroje.eu/

Zákazkové šitie dámskych a pánskych odevov, svadobných a spoločenských šiat na plesy a stužkové. Oblečenie pre tanečníkov a športovcov, jeho úpravy a opravy a plisovanie.

http://www.ateliersupernova.sk/

Združenie približne 45 ľudí so zníženou pracovnou schopnosťou z celého Slovenska, ktorí vykonávajú pre firmy jednorázovo i pravidelne služby a práce na rovnakej profesionálnej úrovni ako zdraví ľudia.

http://www.schd.sk/

Interier PM - interiérové štúdio so záclonami, závesmi, bytovým textilom, vankúšmi, kobercami a celým bytovým textilom na mieru presne do vášho interiéru od profesionálnej dizajnérky.

http://www.interier-pm.sk/

Krajčírsky salón Aurum ponúka šitie na mieru, dámske odevy, pánske obleky, smokingy a fraky.

http://www.satyrobiacloveka.sk/

Ateliér D.F.C. - zákazkové šitie na mieru. Svadobné šaty a slávnostné odevy šité na mieru, krajčírstvo, aranžovanie, výzdoba sál pre rôzne príležitosti, prenájom slávnostného inventára a návrh interiérov.

http://www.atelierdfc.sk/

Požičovňa a výroba svadobných, spoločenských šiat, šitie dámskej, pánskej a detskej módy a komplet svadobný servis.

http://amany.sk/

Predaj elastického a efektného metrového textilu. Šitie a predaj kostýmov pre mažoretky a tanec, gymnastky a iný šport. V ponuka rôzne komponenty na výzdobu kostýmov a ostatných odevov.

http://www.ejkatextil.sk/

Úpravy a opravy odevov, výmena zipsov, šitie na mieru pre psy a kone.

http://www.sitienamieru.eu/