Organizovanie osláv

Vaša párty, s.r.o. - organizujeme firemné akcie, svadby na kľúč, stužkové slávnosti, rodinné oslavy, plesy. Vaša párty, naša starosť.

http://www.vasaparty.sk/

Skupina zaoberajúca sa vystúpeniami ohňovej fire show, UV a svetelnej show. Ponúkame strhujúcu show, na ktorú sa ľahko nezabúda.

http://www.artefuego.sk/

Skúsený svadobný DJ a profesionálny Starejší - popri kvalitnej hudobnej produkcii Vás prevedie svadobnými obradmi a zvykmi, vedie svadobné hry. Jednoducho svadba ako má byť.

http://www.svadba-dj.artspace.sk/

Spoločnosť Human prosperity Vám poskytne služby v oblasti marketingu, propagácie, organizácie svadby, spoločenských podujatí a realitnej činnosti.

http://www.humanprosperity.sk/
Top 1x

Objednajte si profesionálne ozvučenie, osvetlenie, d.j., moderátora a program na kľúč. Ozvučenie, osvetlenie kultúrnych podujatí, zastrešenie, pódia, stany, technický servis. Zabezpečenie moderátora, DJ-ov, umelcov na firemné party, športové hry.

http://www.djparilla.sk/

Požičovňa značkových svadobných šiat St. Patrick, svadobných, spoločenských a detských slávnostných šiat.

http://romanetta.webz.cz/

Sme zo Záhoria. Náš široký repertoár, ktorý je určený na zábavy, plesy, svadby a rôzne rodinné udalosti pozostáva z ľudových piesní - úprava Exe, evergreenov, Rock n'Roll až po súčasnú melodickú tanečnú hudbu.

http://www.exe_hudba.szm.com/

Duo Gemini - živá produkcia na rôzne príležitosti. Tanečná hudba rôzneho žánru od ľudovej až po modernú hudbu.

http://www.duogemini.wbl.sk/

Zabezpečíme vám dekoračnú výzdobu interiéru, stolov a stoličiek na svadby, rodinné oslavy, spoločenské podujatia a firemné večierky.

http://www.maxdecor.presov.biz/

Máme v repertoári najznámejšie skladby svetových skupín a interpretov od 60-tych rokov až po súčasnú scénu. Prirodzene nechýbajú nám ani známe ľudové piesne.

http://www.skupinaefekt.yw.sk/

V našom repertoári máme známe skladby domácich i svetových skupín všetkých hudobných žánrov od 60-tych rokov až po súčasnosť, včetne ľudových piesní. Vďaka pestrosti žánrov ponúkame hudobnú produkciu zameranú pre všetky vekové generácie.

http://skupinaefekt.tym.sk/

V našom repertoári máme najznámejšie skladby domácich i svetových skupín všetkých hudobných žánrov od 60tych rokov až po súčasnosť, vrátane ľudových piesní. Vďaka pestrosti žánrov ponúkame hudobnú produkciu zameranú pre všetky generácie.

http://skupinaefekt.szm.com/
Top 1x

Hudobná skupina na svadby a iné rodinné oslavy, plesy, stužkové, firemné večierky, školské akcie, nočné podniky, letné terasy a zábavné zariadenia.

http://duoaxis.wbl.sk/

Hudba na svadbu - reprodukované a živé hudobné produkcie na svadby, plesy, stužkové, rodinné oslavy a iné slávnostné udalosti. Ozvučovanie a casting. Možnosť využitia živej hudby pri stoloch, rejdový tanec, alebo na celý svadobný deň.

http://www.svadbapresov.eu/