Trh práce

Študentský servis spol. s r.o. Košice

Krátkodobé i dlhodobé brigády a iné voľné pracovné miesta na celom Slovensku. Práce aj v zahraničí. Študenti, nezamestnaní aj zamestnaní si u nás nájdu nový zárobok. Zabezpečíme brigádnikov a zamestnancov na všetky druhy prác. Kedykoľvek. Kamkoľvek.

http://www.studentservis.sk/

Agentúra Domino

Sprostredkovanie práce do zahraničia, práca v zahraničí, sprostredkovateľská agentúra, pracovné ponuky v EU, sezónne prace v zahraničí, práca v hotelierstve, práca na farmách, zbery ovocia v zahraničí, opatrovateľstvo, letné brigády pre študentov.

http://www.agenturadomino.com/

Práca a ponuky

Personálne služby pre prácu.

http://www.praca.ponuky.eu/

Personal fabric – agentúra práce

Personálna agentúra ponúkajúca voľné pracovné miesta v robotníckych profesiách. Prijímame nových zamestnancov na pozície zvárač, obrábač NC, obrábač CNC, zámočník, frézar, sústružník, horizontár, brusič, žeriavnik, karuselár, zlievač, tavič.

http://www.personalfabric.sk/

Brigady.sk

Top 3x

Brigády, práca, pracovné príležitosti pre študentov aj neštudentov, trvalé pracovné pomery. Denne nové ponuky, možnosť nastavenia zasielania ponúk emailom. Bezplatné služby pre zamestnávateľov

http://www.brigady.sk/

Trh práce - zoznam brigád a pracovných ponúk

Zoznam brigád, pracovných ponúk a ponúk v zahraničí. Tipy a rady ako napísať životopis, ako sa pripraviť na pohovor a ďalšie.

http://www.trhprace.php5.sk/

Práca vonku.sk - Anglicko, práca v zahraničí, EÚ, brigády v Írsku

Top 5x

Stránky zamerané na Anglicko, Škótsko, Severné Írsko, Londýn. Informácie na tému život a práca v zahraničí, EÚ, Anglicku, vo Veľkej Británii, v Londýne. Obsahuje tiež ponuky práce, pracovné agentúry, životopis aj sekciu anglický jazyk - angličtina.

http://www.pracavonku.sk/

Moja-kariera.eu - online portál práce, brigád

Online portál práce, brigád v SR, EÚ, au-pair pobyty, databáza jazykových, personálnych, vzdelávacích agentúr. Rady a tipy ako začať podnikať. Možnosť pridania životopisu, motivačného listu. Plošná inzercia v mesačníku Infokariéra.

http://www.moja-kariera.eu/

Jobset.sk - práca, jobs, zamestnanie, voľné miesta

Ak hľadáte prácu alebo zamestnancov, nájdeme pre Vás riešenie. Ponúkame Vám najrychlejšiu a najlepšiu cestu, ako zmeniť svoju kariéru alebo zmeniť niekomu budúcnosť.

http://www.jobset.sk/

Vypracujse.cz - ponuky práce z celej ČR rôznych pracovných odborov

Svet plný práce - ponuky práce z celej ČR rôznych pracovných odborov. Voľné pracovné miesta, brigády, CV on-line uchádzačov o prácu. Pracovný server s inzerciou zdarma, poradňou a súťažami.

http://www.vypracujse.cz/