Architektonické služby

Dovoz a predaj tapiet a dekoračného vinylu, odborné poradenstvo. Zastúpenie firiem Duro - Švédsko a Fiona - Dánsko. Dovoz elektrických krbov Faber.

http://www.allurewalls.sk/

Exkluzívne maliarske úpravy stien, stropov a podláh, stierky, omietky, benátske stucco, maliar, architekt. Otvorená predajňa v centre Bratislavy.

http://www.strecha.sk/

Vyrábame, predávame a montujeme skrine na mieru, vstavané skrine a nábytok vyrábaný na mieru podľa želania zákazníka. Spracujeme návrh podľa vášho interiéru, veľký výber materiálov. Ponúkame služby interiérového architekta.

http://www.skrin.cz/

EnA CONSULT Topoľčany, s.r.o. Služby v oblasti environmentálnej akustiky - meranie hluku v životnom a pracovnom prostredí, hlukové mapy, hlukové štúdie pre EIA. Meranie prašnosti a zváracích aerosólov na pracoviskách.

http://www.enaconsult.sk/
Top 1x

Moderná solárna architektúra, nízkoenergetické a pasívne koncepty. Nadstavby, rekonštrukcie, návrhy interiérov. Poradenstvo a konzultácie.

http://www.rules.sk/

INVENT dizajn, s.r.o. - komplexné služby pri zariaďovaní kancelárskych a obchodných interiérov.

http://www.invent-dizajn.sk/

Digital art galéria, predaj obrazov, digitálna tlač na plátno, interiérové doplnky. Internetový predaj obrazov.

http://www.artdigital.sk/

Projekt rekonštrukcie bytu, dispozičné riešenie, výber materiálov, poradenstvo a konzultácie pri návrhu interiéru.

http://www.interierovy-architekt.sk/

Byty v Prahe. Nové byty do osobného vlastníctva.

http://www.praha-byty.cz/
Top 1x

Statika stavieb, diagnostika, statické posudky, technické konzultácie, poradenstvo a vypracovanie projektovej dokumentácie nosných konštrukcií stavieb. Komplexné projekčné práce, oceľové a montované haly. Výrobná dokumentácia oceľových a prefabrikovaných konštrukcií.

http://www.hescon.sk/

Spracovanie architektonických návrhov, štúdie, projekty, projektová dokumentácia a dokumentácia pre územné rozhodnutie. Výroba modelov, 3d tlač, poradenstvo a konzultácie.

http://www.barak.sk/

Gastrozariadenia, gastrotechnológie, gastrotechnika, veľkokuchynské zariadenia, veľkokapacitné kuchyne, konvektomaty, šporáky, umývačky riadu, nerezové stoly, nerezové drezy, projekcia kuchýň, veľkokuchyne, pizza pece, výdajné stoly, kotle, pánvy, fritézy a roboty.

http://www.gastrofirmy.sk/

I.DE.U - návrhy interiérov, vizualizácie, štúdie, projekty a autorský dozor.

http://www.ideu.sk/

Grafické spracovanie - vizualizácia, zmeny dispozície, rekonštrukcie bytov, novostavby, kladacie plány-obklady a dlažby, poradenstvo a technické podklady pre realizáciu.

http://www.lydiainterier.biznisweb.sk/