Poštové služby

Expresná preprava kusových zásielok po SR do 24 hodín, z/do ČR do 96 hodín, colno-deklaračné služby, logistika, skladovanie.

http://www.gw-world.sk/

Kuriér pre Bratislavu, Slovensko a svet. Komplexné a moderné služby európskej kvality pre firmy i jednotlivcov od jednej spoločnosti.

http://www.go4.sk/

Expresné doručovanie zásielok v rámci celého Slovenska. Nonstop prevádzka, doručovanie zásielok v rámci Prešova do 1 hodiny. Informačná sms správa o doručení zásielky.

http://www.presovkurier.sk/

Spoločnosť sa zaoberá expresnou prepravou rôznych druhov zásielok a tovaru, osobným doručovaním reklamných predmetov - direct mailling, darčekov, prezentov a výhier v rámci SR a EU. Tiež ponúkame prepravu zásielok do SR, EU a sveta.

http://www.dextransport.sk/

Udržiavaný zoznam poštových smerovacích čísel miest a obcí Slovenska

http://www.vysoketatry.com/psc

Poštové smerovacie čísla (PSČ) po ruke? Vyhľadajte si rýchlo PSČ, ktoré potrebujete podľa obce, mesta alebo ulice. Zoznam PSČ Slovenskej republiky vždy prehľadný a aktualizovaný.

http://www.psc-sk.sk/

Ponúkame prepravu osôb a kuriérske služby v rámci Bratislavy, Slovenskej republiky i do krajín Európskej Únie. Kuriérske služby len v rámci SR a už do hodiny. Možnosť prepravy a kuriérskych služieb na faktúru.

http://mojapreprava.sk/

Dobrá doprava je mladou rýchlo rozvíjajúcou sa spoločnosťou na trhu. Jej činnosť je zameraná na prepravou kusových zásielok bežného obchodného tovaru a nákladu do 1 000 kg v rámci Slovenskej republiky a štátov EÚ.

http://www.dobradoprava.sk/