Reality

On-line ponuka nehnuteľností - reality, administratívne priestory, byty, rodinné domy, obchodné priestory, garáže, pozemky.

http://reality.server.sk/
Top 1x

1. slovenskočeský realitný server ponúkajúci inzerovanie zdarma, predaj a prenájom, byty, domy, chalupy, chaty, stavby, pozemky aj reality, nehnuteľnosti. 1. slovenskočeský realitný server ponúkajúci inzerciu zdarma všetkým.

http://www.r7.cz/

Predaj a vyhľadávanie chát a iných rekreačných nehnuteľností ako napríklad chalupy, vidiecke domčeky.

http://www.chatynapredaj.sk/

Realitný server zameraný na predaj, kúpu a prenájom bytov, domov, pozemkov a chalúp, nehnuteľností a realít - inzercia zadarmo.

http://www.realites.sk/

Predaj, nákup, prenájom – nehnuteľností. Domy, byty, chaty, chalupy, vily, stavebné pozemky, orná pôda, záhrady, areály, podnikateľské priestory v regióne Skalica, Senica, Malacky, Holíč, Kopčany, Myjava, Radošovce, Brezová pod Bradlom, Stará Turá.

http://www.hrfreality.sk/

Podnájomník.sk - internetový portál, najširší výber nehnuteľností na podnájom.

http://www.podnajomnik.sk/

Reality Nitra a okolie, zabezpečujeme sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností, vrátane kompletného právneho servisu.

http://www.bigreality.sk/

Perfect real, s.r.o. - ak hľadáte, predávate, prenajímate či radi by ste prenajali nehnuteľnosť v Dunajskej Strede a jej blízkom okolí, obráťte sa na nás. Na našej internetovej stránke nájdete denne aktualizovanú databázu ponúk.

http://www.perfectreal.sk/
Top 7x

Sprostredkovanie predaja, prenájmu, a kúpy na celom území Slovenskej republiky i v zahraničí. Realitné poradenstvo a kompletný právny servis.

http://www.alara.cz/

Vždy čerstvé a aktuálne ponuky realít a nehnuteľností celej SR. Jednoduchá navigácia a bez zbytočnej reklamy. Právne poradenstvo, súdni znalci, hypotéky, poistenie, katastrálne úrady a informácie o všetkých mestách a obciach celej SR.

http://www.zoznamrealit.sk/
Top 5x

Portál umožňujúci vkladať inzeráty ponúkajúce nehnuteľnosti (byty) na predaj, alebo prenájom. Inzercia pre občanov aj realitné kancelárie.

http://www.bytypredaj.sk/
Top 1x

Hľadám Reality je inzertný realitný portál pre všetkých čo hľadajú domy, novostavby, chaty, pozemky a byty na Slovensku a v okolitých krajinách.

http://www.hladamreality.eu/
Top 3x

Strojár, s.r.o. - prenájom kancelárií bunkového typu v podnikateľskom centre Strojár, Košice.

http://www.strojar.sk/
Top 1x

Doreal - predaj a prenájom nehnuteľností.

http://www.doreal.sk/
Top 1x

Predaj a prenájom nehnuteľností, pozemkov a bytov. Zameranie sa pri kúpe realít na určité dôležité vlastnosti danej reality. Financovanie kúpy realít a ponuka nehnuteľností z celej SR.

http://reality.sk-online.sk/