Reality

Reality.server.sk

On-line ponuka nehnuteľností - reality, administratívne priestory, byty, rodinné domy, obchodné priestory, garáže, pozemky.

http://reality.server.sk/

R7 reality - www.r7.sk

Top 1x

1. slovenskočeský realitný server ponúkajúci inzerovanie zdarma, predaj a prenájom, byty, domy, chalupy, chaty, stavby, pozemky aj reality, nehnuteľnosti. 1. slovenskočeský realitný server ponúkajúci inzerciu zdarma všetkým.

http://www.r7.cz/

Chaty na predaj

Predaj a vyhľadávanie chát a iných rekreačných nehnuteľností ako napríklad chalupy, vidiecke domčeky.

http://www.chatynapredaj.sk/

Realites.sk - predaj, kúpa, prenájom bytov, domov, pozemkov.

Realitný server zameraný na predaj, kúpu a prenájom bytov, domov, pozemkov a chalúp, nehnuteľností a realít - inzercia zadarmo.

http://www.realites.sk/

HRF reality, s.r.o. - realitná a dražobná spoločnosť

Predaj, nákup, prenájom – nehnuteľností. Domy, byty, chaty, chalupy, vily, stavebné pozemky, orná pôda, záhrady, areály, podnikateľské priestory v regióne Skalica, Senica, Malacky, Holíč, Kopčany, Myjava, Radošovce, Brezová pod Bradlom, Stará Turá.

http://www.hrfreality.sk/

Podnájomník.sk - podnájom, výber nehnuteľností

Podnájomník.sk - internetový portál, najširší výber nehnuteľností na podnájom.

http://www.podnajomnik.sk/

Bigreality.sk - reality Nitra a okolie

Reality Nitra a okolie, zabezpečujeme sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností, vrátane kompletného právneho servisu.

http://www.bigreality.sk/

Perfectreal.sk - predaj a prenájom nehnuteľností

Perfect real, s.r.o. - ak hľadáte, predávate, prenajímate či radi by ste prenajali nehnuteľnosť v Dunajskej Strede a jej blízkom okolí, obráťte sa na nás. Na našej internetovej stránke nájdete denne aktualizovanú databázu ponúk.

http://www.perfectreal.sk/

Alara.cz - realitná kancelária

Top 7x

Sprostredkovanie predaja, prenájmu, a kúpy na celom území Slovenskej republiky i v zahraničí. Realitné poradenstvo a kompletný právny servis.

http://www.alara.cz/

Zoznam realít.sk - kompletný realitný portál

Vždy čerstvé a aktuálne ponuky realít a nehnuteľností celej SR. Jednoduchá navigácia a bez zbytočnej reklamy. Právne poradenstvo, súdni znalci, hypotéky, poistenie, katastrálne úrady a informácie o všetkých mestách a obciach celej SR.

http://www.zoznamrealit.sk/