Doprava, Preprava

Naša spoločnosť pôsobí v oblasti služieb od roku 2000. Poskytujeme služby v oblasti sťahovania, upratovania, nákladnej autodopravy.

http://www.agentura-pmp.sk/

Autobusová doprava a preprava osôb mikrobusmi. Autobus, mikrobus, minibus, taxi, preprava zamestnancov, schoolbus, doprava na letisko. Nákladná doprava, sťahovanie, prepravné služby.

http://www.da.sk/

Expresná kuriérska služba. Doručenie zásielok v Bratislave, SR, ČR a do zahraničia. Nonstop servis.

http://www.carexpress.sk/
Top 5x

Preprava mikrobusmi za najnizsie ceny.

http://www.mikrobus.trans.szm.com/
Top 1x

Halo Taxi je firma s dlhoročnými skúsenosťami a úspešnou činnosťou v oblasti poskytovania NON STOP prepravných a taxi služieb.

http://www.halotaxi.sk/

Trajekty - široký výber trajektových spojení, podrobné kalkulácie, rýchla on-line objednávka.

http://www.trajektove-listky.sk/

Osobná preprava - preprava ľudí. Letiskové transfery, business preprava luxusnými limuzínami, turistické prehliadky, dlhšie cesty, firemná preprava, jazda na faktúru, hotelové taxi a iné prepravné služby. Expresná preprava na letisko Schwechat.

http://www.vasapreprava.sk/

Preprava zásielok a tovaru, kuriérske služby, autodoprava a špedícia po celom území SR a po svete.

http://www.margan.sk/
Top 5x

Sťahovanie bytov, kancelárií a klavírov. Medzinárodné sťahovanie a sťahovacie práce v rámci objektu, dovoz nábytku aj s vynáškou už od 1 ks. Vypratávanie bytov pri odpredaji, odvoz a likvidácia starého nábytku, dovoz stavebného materiálu a nákladná autodoprava.

http://www.mensiestahovanie.sk/

Stránky spoločnosti Autodoprava Poprad úspešne a dlhodobo ponúkajúcej osobnú i nákladnú dopravu, transfery na letisko, diaľkové cesty, ale aj odťahové služby a dovoz áut zo zahraničia.

http://transfers.sk/

Tranfery na medzinárodné letiská Viedeň-Schwechat, Budapešť-Ferihegy, Praha-Ruzyně, Brno-Tuřany. Preprava osôb v rámci SR a Európy, dopravný servis pre firmy, hotely a cestovné kancelárie.

http://www.schwechat-transfer.sk/

Kompletné služby v oblasti tuzemskej a zahraničnej autobusovej prepravy – autobusová doprava Marcel Kručinský. Garantujeme spoľahlivosť, pohodlie a bezpečnosť.

http://www.marcel-bus.sk/

Online objednávka taxislužieb v Bratislave. Diaľková taxislužba a osobná cestná doprava.

http://www.onlinetaxi.sk/

Prezentácia a ponuka služieb firmy Sondertransport, s.r.o. Slovakia - nadrozmerná preprava, doprovodné vozidlá, povolenia k nadrozmernej preprave.

http://www.sondertransport.sk/

Spoločnosť Taxi na Schwechat poskytuje osobnú a mikrobusovú prepravu po celej Európe a na medzinárodné letiská luxusnými limuzínami značky Mercedes Benz. Najviac využívané letisko Schwechat - Vienna airport ponúkame za výhodné ceny.

http://www.taxinaschwechat.sk/