Registračné pokladnice

BOWA s.r.o. dováža, vyrába a poskytuje autorizovaný predaj a servis na registračné pokladnice, POS systémy, fiškálne tlačiarne, digitálne obchodné váhy, čítačky čiarového kódu a príslušenstvo.

http://www.bowa.sk/

Registračné pokladnice, fiškálne tlačiarne a POS komponenty. Dotykové obrazovky, snímače čiarového kódu, váhy. Systémy pre obchodné a reštauračné prevádzky, aplikácia na predaj cez smartfón, tablet, PDA. PegasPOS je produktová značka spoločnosti BOWA.

http://www.pegaspos.sk/

Predaj a servis fiškálnych registračných pokladní, výpočtovej a kancelárskej techniky, tvorba internetových stránok.

http://www.pemocomp.sk/

Predaj Ready-made spoločností, spolu s registračným sídlom na prestížnej adrese v centre Bratislavy za výhodnú cenu. Využite službu založenia obchodnej spoločnosti, či vykonanie zmeny v obchodnom registri.

http://www.davismorgan.sk/

Predaj registračných pokladníc a fiskálnych tlačiarní. Predávame pokladne a fiskálne tlačiarne výrobcov Datecs, Elcom a UPOS. V prípade záujmu Vám vieme pokladnice prenajať s kompletným riešením pokladničného systému.

http://www.novepokladne.sk/

Eshop s certifikovanými páskami do pokladní a platobných terminálov slovenskej výroby za najnižšie ceny na trhu a dopravou zdarma

http://www.najpokladnicnepasky.sk/

Predaj a servis počítačov, notebookov, tabletov, mobilov, tlačiarní, monitorov, registračných pokladní a PC príslušenstva. Predaj tonerov a náplní za skvelé ceny. Vykonávame opravy počítačov a notebookov. Internetový predaj na www.axdata.sk.

http://www.axdata.sk/

Správa počítačov, administrácia serverov, sietí a sieťových prvkov, cloud computing, bezpečnosť IS. Účtovné a vnútropodnikové informačné systémy pre malé firmy a stredné podniky. Školenia užívateľov.

http://www.j3.sk/sk

Predaj registračných pokladníc, platobných terminálov, POS systémov a pokladničné systémy pre reštaurácie a maloobchodné predajne

http://www.epokladna.sk/

Predaj elektronických registračných pokladníc, fiškálnych tlačiarní, tlačiarní pre VRP - virtuálna registračná pokladnica a externých zariadení.

http://ikasa.sk/