Železiarsky tovar

Veľkoobchod - klenuté kotlové dná podľa noriem DIN 28011, DIN 28013 a dná na vyrábanie beztlakových nádob.

http://www.zyksal.cz/

Ferado spol. s r.o. Šaľa - nerezové ocele - veľkoobchod, rezanie materiálu, poradenská činnosť, výroba atypických výrobkov z nerezu.

http://www.ferado.sk/

Watering Group, s.r.o. - predaj a servis - záhradná, komunálna a lesná technika, elektrické ručné náradie, čistiaca technika, čerpadlá, filtre, náradie. Realizácie, návrhy, servis, údržba - automatické závlahové systémy, záhrady, športové a komerčné plochy.

http://www.zavlahove-centrum.sk/

Veľkoobchod s ručným, záhradným, stavebným náradím, potreby pre stavbu dom a záhradu.

http://auto.doma.googlepages.com/home/

Ponúkame ručné, akumulátorové a elektrické náradie a nástroje, profi náradie značky Bosch, Narex a Protool. Záhradná technika značky AL-KO, Stihl a Viking - kosačky, elektrické a motorové píly a krovinorezy.

http://www.najlacnejsiestrojenaradie.sk/

U nás nakúpite elektrické a ručné náradie, tlakovú čistiacu techniku a náradie pre les a záhradu. Využite našu požičovňu náradia. O vaše náradie sa postará náš servis.

http://www.lujateltools.sk/

Zvarex Slovakia, Michalovce - v predaji zváracia a záhradná technika, elektrické náradie, pracovné ochranné pomôcky a obuv, kompresory a čerpadlá.

http://www.zvarexslovakia.sk/

Upínacia a strihacia technika - autorizovaný distribútor firmy Bessey.

http://www.technovis.sk/

Ponuka a predaj mäsožravých rastlín, plynových zbraní, spotrebného tovaru, výpočtovej a čiernej techniky, príslušenstva a satelitnej techniky. Všetko v jednom internetovom obchode.

http://www.pc-webman.eu/

JOT - obchodné transakcie, s.r.o. ponúka elektrické ručné náradie pre profesionálov aj domácich majstrov, elektrické grily a vstavané spotrebiče.

http://jot.cz/

Kvalitné ručné náradie značiek Knipex, Witte-Werkzeug, Spax a Heller. Všetok sortiment je od nemeckých a rakúskych výrobcov.

http://maviz.sk/

Ivsta s.r.o. - výkup železného šrotu a farebných kovov, likvidačné, demontážne, paličské a búracie práce.

http://www.ivsta.sk/

Aluris s.r.o. sa sústreďuje predovšetkým na hliníkové profily a plechy. Zabezpečujeme dovoz, predaj a úpravy hliníkových profilov najmä pre stavebný priemysel. Spracovávame tiež profily z PVC a kompozitných materiálov.

http://www.aluris.cz/

Predaj a delenie hutného materiálu - joklovina, valcované a ťahané tyče, tyče prierezu T, I, U, L, uzavreté profily, rúry, plechy, zváracie siete, roxory, viazací drôt, pánty, čapice pre stĺpiky, elektródy na zváranie. Strihanie a ohýbanie plechu.

http://www.huma.sk/