Sťahovacie služby

Flashtrans. Ponúkame vám rýchle, kvalitné sťahovanie bytov, rodinných domov, kancelárii ale aj trezorov. Zavolajte, náš tím profesionálov Vám vypracuje ponuku ušitú len pre Vás. Služby ponúkame od roku 2003. Rýchlosť, solídnosť, poistenie je pre nás samozrejmosťou.

http://www.stahujemesa.sk/

Sťahovanie a upratanie objektov po ČR + sťahovanie ťažkých bremien do 24 ton + autodoprava.

http://www.soukop.cz/

Tavočer s.r.o. - sťahovanie v Prahe a ČR. Kompletné sťahovacie služby bytov a kancelárií. Sťahovanie firiem a pre firmy, montáž nábytku a baliaca služba.

http://www.stehovani-tavocer.cz/

Sťahovanie bytov, firiem, kancelárií. Medzinárodné sťahovanie. Sťahovanie nábytku, montáž a demontáž nábytku, baliaca služba. Autodoprava nonstop.

http://stehovani.wz.cz/

Sťahovanie, preprava a autodoprava bytov, kancelárií, klavírov, trezorov a ťažkých bremien.

http://www.supito.sk/

Kompletný sťahovací servis v Bratislave a Košiciach. Špecialisti na byty, kancelárie, skladové priestory a extra ťažké bremená.

http://www.plusim.sk/

Špecializovaný portál v oblasti prepravy, sťahovania, autodopravy a pod. Bezplatný register sťahovacích, prepravných, špedičných firiem s unikátnym systémom bezplatných dopytov klientov.

http://www.stahovak.eu/

Odvoz starého nábytku, vypratanie bytu, doprava do 3,5t, sťahovanie, vypratanie pivníc a menšie sťahovanie.

http://www.hanke.sk/

Spoločnosť Koch - sťahovanie je česká firma statných sťahovákov, zaoberajúca sa vypratávaním, prevozmi, transportom, profesionálnym sťahovaním a s tým spojenými službami ako sú likvidácie, odvoz a montáže presťahovaného nábytku.

http://www.koch-stehovani.cz/

Poskytujeme sťahovanie bytov, rodinných domov, firiem, IT techniky, strojov. Vykonávame aj medzinárodné sťahovanie. Patríme medzi najvýznamnejšie firmy v odbore sťahovania.

http://www.remus.cz/

Sťahovacie a vypratávacie služby v rámci Českej republiky. Pre záujemcov je však schopná firma pokryť sťahovanie a prepravu vybavenia aj v zahraničí, konkrétne pre štáty Strednej Európy.

http://www.stehovani-bezdriny.cz/

Sťahovanie Praha - česká spoločnosť s mnohoročnou praxou v odbore. Personál je vyberaný dôkladne, nie len s ohľadom na ich silu, ale dôležitá je aj zručnosť a dlhodobejšia skúsenosť v odbore prepravných a sťahovacích služieb.

http://www.stehovani-kvalitne.cz/

Nonstop sťahovanie bytov, pivníc, pôjdových priestorov, nehnuteľností, kancelárií a nepotrebných vecí. Sťahovanie pián, trezorov a iných ťažkých predmetov. Oblasťou pôsobenia je Praha a okolie.

http://www.stehovanidana.cz/