Donáškové služby

Donáška nápojov, potravín, drogérie, kancelárskych potrieb a tonerov do firiem a domácností v Bratislave.

http://www.drinkservis.sk/

Expresná kuriérska služba do celého sveta. Der Kurier vypracuje pre vás čo najkratšiu a najrýchlejšiu metódu prepravy, šitú na mieru vašej firmy.

http://www.derkurier.sk/

Individuálna preprava osôb za účelom školenia, na služobné cesty, preprava na letisko a z letiska, na dovolenky, svadby a promócie. Služba je dostupná 24 hodín denne. Možnosť prepravy drobných zásielok do celkovej hmotnosti 200 kg.

http://autodoprava.hostujem.sk/

Sprostredkovanie nákupu v USA. Preposielanie zásielok z USA do SK a ČR. Dovoz automobilov a motocyklov z USA.

http://www.cz-ebay.cz/

Pizza Franko Zvolen ponúka výbornú pizzu s rozvozom a balením zadarmo. V ponuke tiež šaláty a talianské cestoviny.

http://www.franko-pizza.sk/

Tomáš Karkoška - náplne do tlačiarní, nabíjacie batérie, tanečné podložky a veľa ďalšieho tovaru za bezvadné ceny.

http://www.supernakup.com/

Pizza expres Robinsson, rozvoz pizzy, minútiek, cestovín, šalátov a ďalších jedál a pokrmov k vám domov, do práce v Kysuckom Novom Meste a okolí.

http://pizza-expres.tym.sk/

Donáška kvetov v Bratislave, svadobné kytice a kvetinová výzdoba, gratulačné a exkluzívne kytice, sladké, klobásové a netradičné kytice, smútočné vence a kytice, vence na všetkých svätých, hrantíky Lebiš, darčeky, sklo, krištál a porcelán a aranžovanie.

http://www.kvetypreradost.sk/

Pizza-Tutti, Ružomberok - donášková služba pizze. Ponúkame pizzu, cestoviny a jedlá priamo k vám domov. Rýchlo a vždy čerstvé.

http://www.pizza-tutti.sk/

Quiet Home Agency, s.r.o. zaisťuje komplexné upratovacie služby pre firmy a domácnosti. Pravidelné a jednorázové upratovanie, večera na objednávku, opatera detí a psov. Concierge servis pre cudzincov žijúcich v ČR.

http://www.qhagency.com/

Dekorácie interiérov a svadobná výzdoba na stužkové slávnosti, svadby a rôzne iné podujatia. Výroba smútočných vencov a záhradná architektúra.

http://www.kvetyspisan.sk/

Donášková služba Piešťany. Objednajte si pizzu a nealkoholické nápoje. Doručíme vám ich až k vašim dverám. Navštívte našu stránku a objednajte si pizzu online.

http://www.pizzakdveram.sk/

Pizza, šaláty a minútkové jedlá v Žiline. Rozvoz jedla s pizzeriou Franko.

http://www.pizzazilina.sk/

Potraviny Elin - maloobchodný predaj potravín a donášková služba v Trnave. Medzi ďalšie služby patria služby marketingovej komunikácie a servis mzdovej a účtovnej agendy.

http://potraviny-elin.sk/