Servisy, Opravy

Otváranie dverí a trezorov non-stop, servis trezorovej techniky.

http://www.otvaranie.sk/

Ozvučenie vnútorných a vonkajších priestorov, projekty, dodávka, realizácie a prenájom ozvučovacích systémov a digitálnych organov, dovoz a distribúcia - FBT, Audix, Sommer Cable, Oktava, K&M;, ic audio, APart Audio, Bittner, Gloria, Neutrik, Gaffa.

http://www.tmsound.sk/
Top 1x

Servis na mechanické a elektronické váhy, montáž meradiel, zabezpečenie úradného overenia, výmena a predaj obchodného závažia, vystavenie kalibračných listov, evidencia meradiel, predaj váh od 0 kg - 60000 kg, bazár váh, ciachovanie.

http://www.pipik.sk/

Oprava WC, umývadlá, batérie, potrubia, rozvody vody, reverzná osmóza, filtračné zariadenie, doplnky proti usadzovaniu - vodný kameň, magnety, zmäkčovače, filtre, komplet program úpravy vody.

http://www.vodoinstalateri.sk/

Oprava práčok, umývačiek riadu, sporákov a odsávačov v Poprade, Kežmarku a Svite. Záručný a pozáručný servis práčok značiek Ariston, Indesit, LG, Ardo, Samsung, Amica, Beko a Candy. Pozáručné opravy značiek Whirlpool, Ignis.

http://www.trust-sk.eu/

Profesionálny servis mobilov a PC techniky. Výkup aj komisionálny predaj mobilov,pc , GPS a car audia. Reklama, vizitky, webdizajn a sieťotlač.

http://www.mmmix.sk/

Zlaté stránky pre každú opravu či servis práčky, chladničky, televízora, alebo autoservisu.

http://www.oprava.eu/

Skrutkové, piestové, dielenské, priemyselné, vysokotlakové a bezmazné kompresory Boge. Dúchadlá Kaeser, vývevy Hibon, sušičky deltech, filtre hankison, odlučovače oleja a vody spx.

http://www.kompresory-servis.sk/
Top 1x

Otváranie zabuchnutých dverí a áut. kľúčová služba. Predaj a montáž bezpečnostných, interiérových a posuvných dverí. Servis na všetky typy dverí.

http://www.mipotrnava.sk/

Dodávame a montujeme interiérové horizontálne a vertikálne žalúzie, látkové roletky, vonkajšie žalúzie, predokenné rolety, markýzy a siete proti hmyzu. Všetko pre plastové okná a eurookná. Vykonávame zameranie, opravy a servis.

http://www.zaluzie-ps.cz/

Elektroinštalačné služby, montáž, oprava a revízie elektroinštalácií a bleskozvodov.

http://www.revizie-elektro.eu/
Top 1x

Ak potrebujete kúrenárov, inštalatérov alebo plynárov. Pôsobíme na území celého Slovenska.

http://www.kurenari24.sk/
Top 1x

Fotoservis Ján Matunák - oprava fotoaparátov, objektívov, ďalekohľadov, puškohľadov, diaprojektorov a odchýlkometrov rôznych značiek. Výroba nedostupných náhradných dielov ako ozubené kolečká osky, závesy a zámky. Obnova vymazaných dát z pamäťových kariet.

http://www.matunak.sk/

Katalóg opravárov a opravárenských či servisných firiem.

http://www.oprava.sk/