Kancelárske potreby

Papier, školské a kancelárske potreby, tonery, obálky, drogéria, občerstvenie.

http://www.papier-lichtman.sk/

Internetový predaj spotrebného materiálu do tlačiarní, kopírovacích a kancelárskych strojov a faxov. Predaj počítačových doplnkov a pamäťových médií.

http://www.tonermax.sk/

KM-systém, s.r.o. - výroba a predaj stoličky Ásana. Výroba foriem pre vstrekovacie stroje a vákuové tvarovanie. Servisné a obchodné zastúpenie firmy Mitsubishi na území SR a ČR v oblasti elektrických vstrekovacích strojov.

http://www.km-system.cz/

Spoločnosť sa zaoberá zatepľovaním fasád, tepelnoizolačnými prácami, ako aj stavebnou činnosťou. Prevadzkujeme tiež eshop s kancelárskymi potrebami.

http://www.rotechpro.sk/

Stella Slovakia s.r.o. - firma sa zaoberá výrobou kancelárskych potrieb a rôznych druhov obalov na doklady, rybárske, jedálne a nápojové lístky, tašky, indexy, pasy, notesy, podložky a clipboardy.

http://www.stellaslovakia.sk/

Alube s.r.o. - reklamné a propagačné činnosti, predaj počítačov a spotrebného materiálu.

http://www.alube.sk/

Krištáľové a novoborské, lustre, sklo, krištáľ, porcelán a kalendáre.

http://www.voicesoft.sk/

Kancelárske a písacie potreby, papier a všetky ďalšie potreby pre kanceláriu za vynikajúce ceny.

http://www.najkancelaria.sk/

Predaju školských aj kancelárskych potrieb sa venujeme od roku 1990. Dokážeme odborne poradiť s vhodným výberom sortimentu a podeliť sa o získané skúsenosti.

http://www.fajneapekne.cz/

Výroba reklamných a propagačných uskladňovačov s pákovou a krúžkovou mechanikou na zákazku. V ponuke aj reklamné šanóny.

http://www.sanony-poradace.cz/

Predávame kancelárske stoličky, kreslá, nábytok a stoly. Interiéry pre kancelárie a reštaurácie od architekta alebo Feng shui. Zaisťujeme montáž a servis. Doprava je po Brne zdarma.

http://www.marouk.cz/

Viazanie a tlač diplomových a bakalárskych prác na počkanie. Veľkokapacitná digitálna tlač a kopírovanie.

http://inetcentrum.sk/

Predaj plastových obálok. Lacné a efektívne balenie tovaru. Ideálne plastové obálky pre e-shopy. PVC obálky s lepiacim lemom. Plastové obálky na balenie.

http://www.plastove-obalky.sk/

Dodávka spotrebných tovarov a služieb firemným klientom. Balík Servis2B ponúka kancelárske potreby, papier, tonery, pitný režim, hygienické potreby a drogériu, reklamné predmety a prezenty a zabezpečenie taktiež print managementu - návrh a tlač dokumentov s logom klienta.

http://www.servis2b.sk/