Ekologické služby

Všetko o ekologickom praní, ekológia, životné prostredie, ako na škvrny, čistenie mydlovými orechmi.

http://www.ekopranie.sk/

Predaj, propagácia a technická podpora švédskych tepelných čerpadiel IVT. Bazár použitých tepelných čerpadiel. Tepelné čerpadlá zem/voda, vzduch/vzduch, voda/voda, vzduch/voda. Princíp funkcie tepelného čerpadla, prečo vykurovať tepelným čerpadlom.

http://www.cerpadla-ivt.cz/

Malé biologické čistiarne odpadových vôd s nenáročnou údržbou pre rodinné domy, penzióny, rekreačné zariadenia. Čistiareň vám navrhneme na mieru, vyrobíme a dovezieme. Bezzápachová a nehlučná prevádzka je samozrejmosťou.

http://www.aquaflot.sk/

LECOL s.r.o – poskytovanie komplexných ekologických služieb s celoslovenským pôsobením. Zhodnocovanie, zneškodňovanie a preprava odpadov, vypracovanie prevádzkových poriadkov a plánov odpadového hospodárstva, odborných posudkov a poradenstvo.

http://www.lecol.sk/

TABI Corp., s.r.o. - predajca fotovoltických panelov a led žiaroviek. Fotovoltické panely zabezpečujú energetickú samostatnosť, alebo umožňujú využívať elektrickú energiu, ktorú si sami vyrobíte, na miestach, kde nie je možné napojenie na sieť.

http://www.tabi.sk/

Limpia, s.r.o. - čistiace práce, nakladanie s odpadmi, preprava a zneškodňovanie odpadov, ekologické služby, revízia a čistenie nádrží, železničných cisterien a plavidiel na prepravu ropných produktov a surovín.

http://limpiasro.webnode.sk/

Beebs s.r.o. - oficiálny distribútor ekologických nákupných tašiek Rumey bags pre ČR a SR ponúka ďalším odberateľom ekotašky Rumey bags. Ekologické nákupné tašky RuMe bags sú určené na opätovné uživania miesto igelitky. Ich používaním uľahčíme našej planéte.

http://www.rumebags.cz/

Solárny sortiment od solárnych panelov cez solárne elektrárne až po kompletné solárne a slnečné systémy vždy od Nelumbo s.r.o..

http://www.nelumbo.cz/

Certifikácie systémov managementu akosti (ISO 9001), certifikácie ochrany životného prostredia (ISO 14001) a certifikácie bezpečnosti a ochrany zdravia (OHSAS 18001). Naše certifikáty sú vhodné pre všetky typy organizácií.

http://www.tuev-nord.cz/

Ponuka práce na doma aj popri zamestnaní, cez internet, bez akýchkoľvek poplatkov a povinných odberov s ekologickou bytovou kozmetikou Dedra Inovations za výborné ceny.

http://www.mojadedra.sk/

Ponúkame kompletný servis od návrhu, až po realizáciu fotovoltaických elektrární na kľúč a zálohových napájacích sietí – záložné zdroje UPS. Maloobchod a veľkoobchod ponúkajúci solárne panely, striedače a ďalší sortiment.

http://www.silektro.cz/

Skupina ECM, do ktorej patrí spoločnosť ECM Systems, je medzinárodná skupina spoločností zameraná na dodávku prístrojovej a analytickej techniky pre kontinuálnu analýzu zloženia plynov, kvapalín, častíc a automatizácie výrobných procesov.

http://www.ecmsystems.sk/

A.A. Service s.r.o. - likvidácia a odstraňovanie materiálov obsahujúcich azbest.

http://www.aaservicecz.cz/

SCD Slovensko, s.r.o. - probiotické technológie z USA.

http://www.scd-slovensko.sk/

Ponúkame ekologické úpravne vody, ktoré odstraňujú ťažké kovy a baktérie.

http://zeoclay.eu/