Pohrebné služby

Kompletné pohrebné, kremačné, cintorínske služby. Prevozy zosnulých v rámci celej Európy s pohrebným vozidlom, ktoré spĺňa podmienky zákona o pohrebníctve.

http://www.pax.sk/

ERA - kompletné pohrebné služby, pohrebná služba Prešov.

http://www.pohrebna-sluzba-presov.sk/

Denne aktualizovaná databáza hrobov na slovenských cintorínoch.

http://www.cemetery.sk/

Pohrebná služba Prešov - nonstop. Vysoká kvalita poskytovaných služieb.

http://pieta.presov.biz/

Komplexné pohrebné služby. Vybavujeme všetky doklady, zariadime pohreb, zabezpečíme kvetinovú výzdobu.

http://www.paxtrnava.sk/

Pohrebníctvo Kerberos - zabezpečujeme prepravu zosnulých nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí s vybavením všetkých formalít. Všetko s veľkým citom a najprísnejšou dôvernosťou. Možnosť výberu rakví a vencov. Zabezpečujeme aj donášku kvetov.

http://www.pohrebnictvokerberos.sk/

Kompletné pohrebné služby v Prešove a okolí. Zahraničné prevozy zosnulých. NON-STOP SLUŽBA 24 hodín denne.

http://www.gloria.sk/

Kompletné pohrebné služby, prevozy zosnulých, kopanie jám, predaj hrobov a kvetinová výzdoba. Odbremeníme Vás od maximálneho množstva starostí spojených s vybavovaním pohrebu práve vo chvíľach, kedy potrebujete zostať v kruhu Vašich blízkych.

http://www.pohrebnictvo.eu/

Marcela Čajaková - non stop služby - vybavíme všetko za vás, dohliadneme na 100% dodanie a realizáciu služieb. Nemusíte nikde chodiť, osobne sa stretneme, ponúkam individuálny prístup a usmernenie v každej situácii a chránim vaše záujmy.

http://www.pohrebycajkova.sk/

Kompletné pohrebné služby. Prevozy zosnulých 24hod. denne. Prevozy zosnulých zo a do zahraničia, zabezpečenie kremácie, ich obliekanie a úprava, široký výber rakiev a doplnkov.

http://pohrebnictvopd.eu/

Kompletné pohrebné služby, prevozy zosnulých, kopanie jám, predaj hrobov a kvetinová výzdoba. Odbremeníme vás od maximálneho množstva starostí spojených s vybavovaním pohrebu práve vo chvíľach, kedy potrebujete zostať v kruhu vašich blízkych.

http://www.estima.sk/

Firma Eduard Zbořil – výroba pohrebných urien sa už od roku 1986 zamerala na výrobu a predaj pohrebných urien z medi a plastu. Na pohrebné urny ponúkame aj rytie štítkov.

http://www.urny.eu/

Príslušenstvo pre pohrebné služby.

http://dewi.sk/

ODO s.r.o. - vybavenie kremácie, úprava zosnulých, vyhotovenie oznámení, zabezpečenie vencov a kytíc, vybavenie všetkých dokladov vo vysokej kvalite za čo najnižšie ceny v Bratislave.

http://www.odosro.sk/