Sklady, Priestory

Prenájom kancelárskych priestorov v Ružomberku.

http://www.kancelarierk.sk/

Služba kompletnej starostlivosti o tovar. Skladovanie tovaru, logistika a jeho kompletizácia, balenie a expedícia poštou a kuriérskymi spoločnosťami rýchlejšie a lacnejšie ako kedykoľvek pred tým.

http://www.packservice.sk/

Prenájom administratívnych a kancelárskych priestorov v centre Bratislavy na Michalskej ulici.

http://www.michalska3.sk/

Fulfillment.sk uskutočňuje skladovanie, spracovanie a distribúciu tovaru koncovému zákazníkovi treťou stranou - outsourcing. Vďaka nám ušetríte mnoho svojho času a financií.

http://www.fulfillment.sk/

Euro regály sú vysoko stabilné, bezskrutkové systémy, ktoré sú určené priamo pre skladovanie alebo archiváciu.

http://www.euro-regaly.cz/

Prenájom kancelárskych a skladových priestorov. Poskytovanie maximálneho pohodlia a spokojnosti. Dostatok parkovacích miest.

http://www.kancelarske-priestory-auris.sk/

Voľné obchodné priestory na prenájom v centre Nového Mesta nad Váhom.

http://www.obchodnepriestory.sk/

Yale Cz, s.r.o. - predaj, prenájom a servis manipulačnej techniky a vysokozdvižných vozíkov. Možnosť leasingu, poradenstva pri kompletnom riešení skladov, príslušenstvo pre vzv-batérie, nabíjače a prídavné zariadenia. Servis vozíkov Steinbock. Zastúpenie po celej ČR a sklad ND.

http://www.yale.cz/

Predávame a vykupujeme regále - skladové, predajné, policové a paletové. Výhodné riešenie pre váš sklad, archív, alebo predajňu rôznych nosností, variabilné a s ľahkou stavbou.

http://www.pouziteregaly.cz/

Skaleš montuje lešenia v ťažko dostupných priestoroch, hlavne pri rekonštrukciách energetických a teplárenských zariadení, kotlov a zásobníkov. Tieto lešenia montuje hlavne v objektoch, ako sú elektrárne, teplárne, rôzne fabriky a spaľovne.

http://www.skales.sk/

SmokePoint Premium je moderné a estetické riešenie fajčiarskej kabíny na pracovisku a verejných miestach. Fajčiarsky box je technicky založený na čistení (filtrácii) vzduchu. So SmokePoint sa stanete modelovým príkladom pre moderné riešenia.

http://www.smoke-point.sk/

Nové business centrum priamo v srdci Nitry. Na prenájom 4600 m2.

http://www.vbc.sk/

Na prenájom kancelárie, skladové priestory, obchodné priestory, haly a sklady, bezplatné poradenstvo a konzultácie v oblasti sprostredkovania komerčných priestorov na prenájom.

http://www.prenajmy.eu/

SK Prima s.r.o. - prenájom kancelárskych, administratívnych a obchodných priestorov, sklady a výrobné haly v Bratislave.

http://www.skprima.sk/

Slovak Real, s.r.o. ponúka širokú škálu bytov, domov, pozemkov a komerčných nehnuteľností v Bratislave a okolí, realitný, právny a finančný servis.

http://www.bytyba.sk/