Baliace služby

Firma Rotopack s.r.o. sa špecializuje najmä na dodávku obalových materiálov.

http://www.rotopack.sk/

Všetko pre darčekové balenie. Veľkoobchod ponúkajúci darčekový papier a celofán, darčekové tašky, sáčky a stuhy.

http://www.darcekove-obaly.webnode.sk/

Eshop, veľkoobchod a maloobchod s obalovým, baliacim a tlačiarenským materiálom. Tonery, atramenty a cartridge za najlepšie ceny.

http://www.nekto.sk/

Kompletné sťahovacie služby. Profesionálny tím sa postará o Vaše bezproblémové presťahovanie. Byty, domy, kancelárie, firmy, sklady, archívy, klavíre, piána, trezory, ťažké bremená, stroje, zariadenia. Nonstop.baliace práce, vypratávanie, likvidácia.

http://www.muvi-stahovanie.sk/

Kreatívny materiál pre tvorivých, scrapbooking, papiere, servítky, floristické potreby, komponenty na bižutériu, farby, pap art, vlna na plstenie, fimo, lepidlá, vyrezávače, samolepky, hodvábne šatky, balenie darčekov, ručne maľované tričká.

http://loora.eu/

Využite naše externé skladové priestory. Skladovanie, balenie a distribúcia tovaru už nebude Vaša práca. Pre oslovenie zákazníkov si u nás dajte vyrobiť reklamné predmety, propagačné figúrky a mydlá na želanie. Potreby pre hotely, propagačné predmety

http://www.flamingoslovakia.sk/

Predaj obalového materiálu a baliacej techniky. Komplexné služby pre sekundárne balenie - stroje, spotrebný materiál a servis. Výroba baliacich liniek. Spracovanie a predaj lepiacich pások vrátane potlače.

http://www.maillis.sk/

POLYSACK ICT, s.r.o. | Výroba PE fólií, tašiek a vreciek s potlačou.

http://www.polysackict.sk/

Výrobca krabíc v Bratislave. Výroba a predaj krabíc na pizzu, krabíc na burgery, krabíc na víno, krabíc na zákusky, krabice na zákazku.

http://www.ekrabice.sk/

Výroba ekologických obalov technikou nasávanej kartonáže.

http://decapulp.cz/