Bývanie, Domy

Na www.novedomy.sk nájdete: nové byty, nové rodinné domy, reality, novostavby, architekti, projektanti, stavebné firmy, remeselníci, inštalatéri, stavebné materiály, stavebniny, obklady a dlažby.

http://www.novedomy.sk/

Sprostredkovanie predaja a kúpy nehnuteľností, rodinných domov, chalúp, chát, vidieckych usadlostí, podnikateľských objektov a stavebných pozemkov v okresoch Levice, Nové Zámky a Štúrovo.

http://www.hribikreality.bloguje.sk/

Tatradomy s.r.o. - výstavba nízkoenergetických domov. Poradenstvo, stavba domov na kľúč. Projekčná a inžinierska činnosť. Nízkoenergetické domy a bytové domy.

http://www.tatradomy.sk/

Hľadáš spolubývajúcich alebo ponúkaš podnájom?

http://www.spolubyvajuci.com/

Stavba zrubových drevených a murovaných chát, predaj a nákup dreva, plastové okná a dvere - predaj a montáž. Stavebné práce.

http://www.drevo-stav.sk/

Predaj a montáž - vstavané skrine, šatníky a prechodové dvere na mieru značky DIVENDOOR. Najvýhodnejšie ceny a najvyššia kvalita.

http://www.vstavane-skrine.sk/

Drevené domy a všetko o stavbe drevených domov. Drevený dom, drevené stavby, zrubové domy, drevodomy.

http://www.drevenydomwlp.sk/

Špecializujeme sa na dodávky okien (drevené a plastové), dverí, garážových brán vrátane ich doplnkov a tieniacej techniky do novostavieb i rekonštruovaných budov.

http://www.cedera.sk/
Top 3x

Reality portál s jednoduchým hľadaním, rýchlym prezeraním nehnuteľností a tisíckami aktuálnych ponúk na predaj a prenájom na Slovensku.

http://www.ringo.sk/

IQ MultiBau, s.r.o. - predaj novostavieb bytov a radových rodinných domov v Košiciach pri jazere.

http://www.domyjazero.sk/

Expert na hry na konzoly xbox360, ps3, psp, pc, wii. Dvd a blue ray filmy. Originálna kvalita za fantastické ceny.

http://www.dvdcko.sk/
Top 4x

Inzercia nehnuteľností ako sú domy, chaty a pozemky pre občanov, ale aj realitné kancelárie. Užitočné informácie týkajúce sa stavby rodinných domov.

http://www.domychaty.sk/

Inzertný realitný portál bydlisko.sk prináša bezplatné, aj spoplatnené služby a inzerciu realít. Základné služby portálu a obmedzený počet zverejnených inzerátov sú pre všetkých, vrátane realitných kancelárií zdarma.

http://www.bydlisko.sk/
Top 1x

Predajte alebo kúpte nehnuteľnosť bez provízie realitnej kancelárii.

http://www.bezmaklerov.sk/
Top 1x

Internetový obchod ponúkajúci domáce potreby, náradie, elektro, detský tovar, kozmetiku, spodnú bielizeň a kadernícke potreby.

http://www.hyperobchod.eu/