Advokátske, Právnické služby

AVRIS GROUP, s.r.o. - komplexné služby v oblasti správy a vymáhania pohľadávok, mimosúdne, súdne inkaso a odkup pohľadávok. Sledovanie splatnosti faktúr.

http://www.avris.sk/

Poskytovanie právnych služieb z oblasti občianskeho, obchodného, rodinného, pracovného a trestného práva, mediácia, založenie sro, zastupovanie v súdnych sporoch, vymáhanie pohľadávok. Disponujem zaručeným elektronickým podpisom.

http://karinauhrinova.biznisweb.sk/

Advokátska kancelária. Poskytovanie právnych služieb v oblasti obchodného, občianskeho, správneho, finančného práva.

http://www.akzahradnik.eu/
Top 2x

Ako zaloziť s.r.o.. Základné ustanovenia, práva a povinnosti spoločníkov, orgány spoločnosti a zrušenie a likvidácia spoločnosti.

http://www.zalozeniesro.sk/

JUDr. Jozef Vaško - zakladanie spoločností, prevod nehnuteľností, právne poradenstvo, konkurzy, dedičské a exekučné konanie, pracovné zmluvy, rozvody a zastupovanie v správnom konaní.

http://www.advokatvasko.eu/

Zakladanie s.r.o., zmeny v štruktúre spoločnosti, zmena sídla, alebo názvu. Poskytnutie sídla Office house, firemný servis a komplexné služby v rámci celej SR.

http://www.spolocnosti.sk/

Kompletná inštalácia, zaškolenie a servis pre advokátov a účtovníkov.

http://www.ekomunikacia.eu/

Akou formou podnikať - výhody a nevýhody živnosti a s.r.o..

http://www.zivnost.sk/

advokátska kancelária ponúkajúca právne služby, pomoc a obhajobu.

http://www.cafal.sk/

Zakladanie spoločnosti s ručením obmedzeným za najnižšie ceny na SK, predaj ready-made s.r.o., vykonávanie zmien v existujúcich s.r.o.

http://www.sroonline.sk/

Advokátska kancelária ponúka široké spektrum pravných služieb, pre slovenské ako aj zahraničné subjekty vo všetkých právnych odvetviach.

http://www.toplegal.sk/

Hľadáte spoľahlivého advokáta, ktorý vám zabezpečí právne služby kvalitne a na úrovni? Potrebujete radu od skúseného odborníka na trestné právo.

http://www.advokat-lucenec.eu/
Top 5x

Poradenstvo a služby v oblasti ochrany zdravia a životného prostredia.

http://www.prevadzkovy-poriadok.sk/

Internetová stránka s informáciami, ktoré sa týkajú rodinného práva - úpravy práv a povinností k maloletým deťom, starostlivosti o deti, výživného.

http://www.rozvodadeti.sk/