Počítačové služby

Firma zaoberajúca sa tvorbou internetových stránok, prevádzkou elektronického obchodu a internetového marketingu.

http://www.brown.sk/

Služba Popfax umožňuje odosielanie a prijímanie faxov cez internet alebo email. Zákazníkovi je pridelené faxové číslo s miestnou predvoľbou. So službou fax cez Internet už nie je potreba mať faxový prístroj ani telefónnu linku.

http://www.popfax.com/

Výučbový program na písanie všetkými desiatimi pod Windows. Stiahnutie demoverzie, objednávka.

http://www.swx.sk/

Renovované tonery - vysoká kvalita a široký sortiment. Originálne a kompatibilné tonery, potlač obálok, hlavičkových papierov, reklamných PE tašiek a kotúčikov do pokladní. Kompletný sortiment kancelárskych potrieb, výpočtová technika, servis a ekonomický software Oberon.

http://www.spk.sk/

Kompletné vybavenie domácnosti a kancelárii informačnou technikou, návrh a realizácia počítačových sieti, doplnkov, zabezpečenie správy počítačov, sieti vo firmách, vzdialená správa, programovanie internetových stránok, aplikácii a obchodov.

http://www.mibe.sk/

Počítačové služby s.r.o. - predaj, servis, montáž, dodávka, inštalácia PC a pokladní, IT poradenstvo.

http://www.pos.sk/

Projektovanie a realizácia firemných a podnikových počítačových sietí, predaj a servis počítačov, notebookov a výpočtovej techniky.

http://www.leconnet.sk/

Esolutions s.r.o. - profesionálny zmluvný servis PC a informačných systémov, Microsoft Small Business Specialist, webhosting, registrácia domén, internetové služby, NOD antivirus, siete, licencie, internetový obchod, počítače, notebooky, tlačiarne.

http://www.esolutions.sk/

Design užívateľského prostredia pre internetové aplikácie a webstránky, systémy pre správu obsahu, webdesign, logo a logotyp design.

http://www.pirohy.com/sk/

Prenájom virtuálnych videokonferenčných miestností bez potreby hardwarového vybavenia.

http://www.videokonferencia.sk/

Ponúkame vývoj programov a tvorbu www stránok od jednoduchých aplikácií až po komplexné informačné systémy. Všetky projekty sú šité na mieru podľa individuálnych požiadaviek klienta.

http://www.mitsoft.sk/

Zabezpečíme vám SEO služby a služby internetového marketingu - PPC, bannerové kampane a online reporty.

http://www.ruonline.sk/

PioNet - poskytujeme bezdrôtové internetové pripojenie broadband rýchlosťami vo obciach Viničné, Šenkvice, Blatné, Limbach, Pezinok a Pezinok-Grinava. Taktiež vám nainštalujeme digitálnu satelitnú televíziu SkyLink. Realizujeme štruktúrované kabeláže.

http://www.pio.sk/
Top 1x

Poskytovateľ internetových služieb v okresoch Pezinok a Senec. Spoločnosť KALIANT sa zaoberá dodávkou satelitnej techniky, kamerových systémov, alarmov, správou počítačových sietí a opravou počítačov.

http://www.kaliant.sk/