Umelecké služby

Dievčenské husľové trio - jedinečná hudba a energická show. Vaša firemná párty, svadba, oslava, alebo večierok budú s nami nezabudnuteľné.

http://xplosion.sk/

Navrhnite si tričko so svojim nápisom, alebo si vyberte z našej dizajn kolekcie.

http://www.reddog.sk/

Brúsime poháre: svadobné prípitkové poháre, výročia svadby, narodeninové k meninám, 14. február sv. Valentín, poháre na stužkovú slávnosť, poháre k promócii, darečekové poháre, poháre pre poĺovníkov rybárov, firemné poháre s názvom, logom vašej firmy, reklamné poháre a víťazné poháre.

http://www.gravirovanieskla.sk/

Veľkopredaj a malopredaj pomníkov, náhrobných kameňov, náhrobkov a iných produktov z prírodného kameňa.

http://www.kamenarstvokosice.sk/
Top 1x

Živá ľudová hudba z Nitry v zložení - husle, akordeón a kontrabas, doplnená vlastnou hudobnou aparatúrou a DJ vo vlastnej réžii.

http://haluzkovci.sk/

Grafické štúdio TOPA, s.r.o. poskytuje služby v oblasti návrhu vizitiek, letákov a plagátov. Poskytuje fotografické služby, fotografovanie svadieb, produktov do katalógov a fotografovanie maturantov.

http://www.topasro.sk/

Oceníme objektívne a lacno hodnotu umeleckého diela, obrazu, či sochy. Nepredávame len hodnotíme.

http://www.artaktiva.sk/

Výroba firemných, produktových, image a inštruktážnych filmov na mieru. Záznamy firemných eventov a tvorba animovaných, hraných, webových a dokumentárnych spotov a webových animácií.

http://www.greenbox.sk/
Top 1x

Maľovanie obrázkov na akýkoľvek podklad stena, nábytok, plátno, kúpeľna, auto a iné. Striekacou technikou americká retuš.

http://www.airbrush-toth.wbl.sk/

Poskytovanie profesionálnych fotografických služieb v oblasti fotografovania detí, dospelých, rodinných fotografií, svadieb, tehotných žien a bábätiek, portrétov, spoločenských akcií a produktovej fotografie.

http://www.fotodag.cz/

Kúzelník, maľovanie na tvár, modelovanie balónov, prenájom trampolíny, divadielko, animácia a Mikuláš. Detské oslavy, teambuilding, plesy a iné podujatia.

http://www.anigma.sk/

Vývoj, výroba a predaj parkových lavičiek.

http://www.parkovelavicky.sk/

Detské dni, firemné večierky, promo akcie a organizovanie podujatí na kľúč. Športové, adrenalínové, moto, nafukovacie, detské a hlavne zábavné atrakcie.

http://www.zabavniservis.cz/

Kamerovanie svadieb, stužkových slávností a iných dôležitých udalostí. Kameraman na vašu svadbu, stužkovú. Remastrovanie a strih starých záznamov.

http://www.vaskameraman.sk/