Financie, Bankovníctvo

Užitočné informácie z oblasti zakladania, financovania a manažovania podnikania. K dispozícii je databáza úradov v SR, kalendár výstav, e-learningová akadémia, vzorové zmluvy, virtuálny sprievodca biznis plánom a mnoho ďalších užitočných nástrojov.

http://www.podnikajte.sk/

Know-how, projektový manažment: tvorba a implementácia, koncepčné dokumenty. Služby pre obce a mestá: koncepčné dokumenty, dotácie. Financovanie: dotácie, eurofondy, granty, projektové financovanie. Sprostredkovanie: firmy, obchodné podiely, podnikateľské reality.

http://www.mediacoeli.sk/

Patria Finanace Slovakia, a.s. bola založená v roku 1994 ako prvá domáca investičná banka v Českej republike. Mali sme možnosť radiť našim klientom pri viac než 200 transakciách v celkovej hodnote cez 70 miliárd Kč.

http://www.patria-finance.sk/

Rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu a nahliadnutie do registra. Pôžičky pre podnikateľov, študentov, ženy na materskej dovolenke, SMS pôžičky, na zmenku a kreditné karty. Požiadajte si o pôžičku z pohodlia svojho domova.

http://pozickybezdokladovaniaprijmu.sk/

Podrobné info, podmienky, výhody a nevýhody každej pôžičky poskytovanej na slovenskom trhu.

http://onlinepozicky.net/

E-kreditka je informačný web, kde sa dozviete všetko čo potrebujete vedieť o kreditách, ako sa dajú získať, aké druhy kreditných kariet poznáme. Ďalej sa naučíte ako sa dá kretkou platiť cez internet a v obchodoch.

http://ekreditka.eu/

Poskytujeme kvalitní kalkulátor povinného ručení zdarma.Kalkulátor povinného ručení je vhodnou pomůckou pro ty, kteří řeší otázku výše povinného pojištění za svůj automobil.

http://www.kalkulator-povinneho-ruceni.cz/

Firma vyhotovuje ekonomické a finančné analýzy a poskytuje finančné poradenstvo pre firmy a živnostníkov. Spracúva úplné podklady k žiadosti o úver vrátane podnikateľského zámeru. Vypracuje podnikateľské plány k získaniu štátneho príspevku z ÚPSVaR.

http://faper.sk/

Užitočné informácie o pôžičkách bez ručenia. Potrebujete požičať väčší obnos peniaze a nemáte žiadny majetok, ktorým by ste sa mohli zaručiť? Možným východiskom z tejto situácie môžu byť pôžičky bez ručenia.

http://pozickybezrucenia.sk/

Webové kalkulačky sú veľkým pomocníkom pri nákupe cudzej meny, pri výpočte čistej mzdy alebo nákladov na pôžičku alebo úver. Na našom webe nájdete ifnormace o týchto užtečných nástrojoch spolu s adresamy tých najlepších.

http://menovakalkulacka.sk/

Novinky zo sveta financií, úverov a hypoték. Prehľad a recenzie poskytovateľov pôžičiek. Porovnajte si jednotlivé ponuky a vyberte si najvýhodnejší úver.

http://smartpozicky.sk/

Ak potrebujete peniaze, ste na správnom mieste. Naša spoločnosť poskytuje spotrebné a nespotrebné úvery bez ručiteľov a dokladovania príjmu od 2.000 € až 70.000 € a to na dobu až 10 rokov. Vyriešime Vaše dlhy, exekúcie, nedoplatky na nájomnom.

http://www.gmfinance.sk/

Investice do zlata a drahých kovů, burza zlata a drahých kovů online. Výkup zlata a drahých kovů online. Kurzy zlata a drahých kovů. Možnost úschovy v bezpečnostních bankovních trezorech, nízké náklady na úschovu.

http://www.eurozlato.cz/

Jednoduchá pôžička pre každého. Vyberte si pôžičku podľa Vašich potrieb. Pre podnikateľov aj pre nezamestnaných.

http://pozicka.co/

Jste v obtížné finanční situaci? Potřebujete rychle peníze - potřebujete nebankovní půjčku bez registru a poplatku? Nabízíme nebankovní půjčky bez registru a poplatku až do výše 5 milionů.

http://www.bleskovapujcka.com/