Hypermarkety

Najväčšia databáza akciových ponúk v 13 - tich kamenných a internetových obchodoch na Slovensku ako Tesco, Kaufland, Carrefour, Billa, 101 drogerie, Prima Zdroj, Bala, Mall.sk, Nay, DM, Fotolab, Rema 1000.

http://konzum.sk/

Obchodné reťazce (napr. Tesco, Lidl, Ahold, Metro, Carrefour), Maloobchodný trh a key account management ako na dlani.

http://www.kamworld.com/

Zábavno obchodné centrum Max. Všetko pod jednou strechou. Hypermarket, potraviny, športové potreby, oblečenie, elektro, drogéria, lekáreň, obuv, služby, bankomaty. Detský kútik, herňa, zábava pre deti. Kino CineMax. Max Trnava, Trenčín, Nitra a Poprad.

http://www.ocmax.sk/

Váš špecialista pre dom, byt, záhradu a náradie.

http://www.baumax.sk/

Akčné letáky hypermarketov, supermarketov, drogérií, predajní nábytku, športových potrieb a elektroniky na jednom mieste.

http://letaky.prodejce.cz/

RGB Liptov slúži ako nákupné centrum, miesto relaxu a zastávka oddychu na obchodných cestách. Nájdete tu široký výber módnych značiek, oblečenia a obuvi, bižutérie, šperkov, nábytku, kníh i hračiek. Príjemné miesta na posedenie pri obede aj káve, detský kútik a od jesene 2013 aj nové 3D multikino a zaujímavé kultúrne, spoločenské či športové podujatia na spríjemnenie chvíľ s vašimi blízkymi i obchodnými partnermi.

http://www.rgbliptov.sk/

Obchodné centrum Idea Žilina a Košice ponúka zákazníkom špecializované obchody, módu, špeciality gastronómie, reštaurácie, fastfoody a kaviarne.

http://www.ocidea.sk/

Akčné letáky hypermarketov a obchodných reťazcov pôsobiacich v ČR na jednom mieste. Profily a kontaktné informácie na jednotlivé reťazce.

http://www.letaky-hypermarketu.cz/
Top 1x

Jedna registrácia – nakupovanie od veľa preverených dodávateľov. Obchodný dom webyshopping.sk ponúka viac ako 220.000 produktov. Bonusy na všetky nákupy.

http://www.webyshopping.sk/

Všetky potrebné informácie o nákupnom stredisku Aupark. Zoznam predajní a ich otváracie doby. Podujatia a akcie v nákupnom stredisku a okolí.

http://www.aupark.biz/

Nákupné centrum s tovarom za skvelé ceny. Denne akčné ponuky, zľavy a novinky v kategóriách elektro, nábytok, domáce a kancelárske potreby, športový tovar a šperky.

http://www.nakupniarena.cz/

Bezplatné parkovanie a množstvo obchodných prevádzok v nákupnom centre Aquario Štúrovo.

http://www.aquariosturovo.sk/

Sieť obchodných domov Prior Poprad a Banská Bystrica.

http://www.obchodnydomprior.sk/

Server poskytujúci všetky akciové letáky hypermarketov, supermarketov a obchodných reťazcov. Vždy aktuálne letáky obchodov ako je Tesco, Carrefour, Billa, Jysk, Bala, Coop, Baumax, alebo Asko.

http://www.akcneletaky.sk/

Na stránkach nákupného centra Královo pole v Brne si môžete prezrieť všetky aktuality a iné zaujímavosti. Jedno z najlepšie vybavených centier v celom Brne.

http://www.nckrpole.cz/