Hypermarkety

Konzum.sk - Akcie Tesco, Kaufland, Carrefour, Billa

Najväčšia databáza akciových ponúk v 13 - tich kamenných a internetových obchodoch na Slovensku ako Tesco, Kaufland, Carrefour, Billa, 101 drogerie, Prima Zdroj, Bala, Mall.sk, Nay, DM, Fotolab, Rema 1000.

http://konzum.sk/

KAMworld.com - obchodné reťazce, maloobchodný trh a key account management

Obchodné reťazce (napr. Tesco, Lidl, Ahold, Metro, Carrefour), Maloobchodný trh a key account management ako na dlani.

http://www.kamworld.com/

Ocmax.sk - zábava, nákupy, oddych, občerstvenie, relax

Zábavno obchodné centrum Max. Všetko pod jednou strechou. Hypermarket, potraviny, športové potreby, oblečenie, elektro, drogéria, lekáreň, obuv, služby, bankomaty. Detský kútik, herňa, zábava pre deti. Kino CineMax. Max Trnava, Trenčín, Nitra a Poprad.

http://www.ocmax.sk/

BauMax.sk - obchod pre remeselníkov a kutilov

Váš špecialista pre dom, byt, záhradu a náradie.

http://www.baumax.sk/

Letáky.prodejce.cz - akčné letáky hypermarketov

Akčné letáky hypermarketov, supermarketov, drogérií, predajní nábytku, športových potrieb a elektroniky na jednom mieste.

http://letaky.prodejce.cz/

RGB Liptov

RGB Liptov slúži ako nákupné centrum, miesto relaxu a zastávka oddychu na obchodných cestách. Nájdete tu široký výber módnych značiek, oblečenia a obuvi, bižutérie, šperkov, nábytku, kníh i hračiek. Príjemné miesta na posedenie pri obede aj káve, detský kútik a od jesene 2013 aj nové 3D multikino a zaujímavé kultúrne, spoločenské či športové podujatia na spríjemnenie chvíľ s vašimi blízkymi i obchodnými partnermi.

http://www.rgbliptov.sk/

OC Idea.sk - obchodné centrum Idea

Obchodné centrum Idea Žilina a Košice ponúka zákazníkom špecializované obchody, módu, špeciality gastronómie, reštaurácie, fastfoody a kaviarne.

http://www.ocidea.sk/

Letáky-hypermarketů.cz - akčné ceny

Akčné letáky hypermarketov a obchodných reťazcov pôsobiacich v ČR na jednom mieste. Profily a kontaktné informácie na jednotlivé reťazce.

http://www.letaky-hypermarketu.cz/

Webyshopping.sk - internetové nákupné centrum

Top 1x

Jedna registrácia – nakupovanie od veľa preverených dodávateľov. Obchodný dom webyshopping.sk ponúka viac ako 220.000 produktov. Bonusy na všetky nákupy.

http://www.webyshopping.sk/

Aupark - zoznam predajní a podujatí

Všetky potrebné informácie o nákupnom stredisku Aupark. Zoznam predajní a ich otváracie doby. Podujatia a akcie v nákupnom stredisku a okolí.

http://www.aupark.biz/