Zdravotnícke služby

Lekáreň na webe

Zrozumiteľná farmácia pre obyčajných ľudí. Informácie z lekárne, novinky z oblastí: lieky, vitamíny, doplnkový sortiment lekárne, služby v lekárni.

http://www.lekarennawebe.sk/

Beta plus - dovoz a distribúcia zdravotného materiálu a pomôcok

Spoločnosť sa zaoberá dovozom zdravotného materiálu (značky urgo - náplaste, íbící - pančucháče) a pomôcok (značky kowsky - barle, neater eater - pomôcky na jedenie, safte - kompresné pásy a bandáže). Prostriedkov a prístrojov na úpravu vody (GEL)

http://www.betaplus.sk/

Medical centrum.sk - plastika, tumescencna liposukcia, redukcia

Medicínske centrum zamerané na oblasť plastickej a estetickej chirurgie, vykonávame liposukciu, augmentáciu, mastopexiu, korekciu viečok, operácie tváre – face lifting,zväčšenie zmenšenie spevnenie prsníkov a iné úkony.

http://www.medicalcentrum.sk/

Zdravie.fmg.sk - zdravotná tématika na FMG.sk

Všeobecná zdravotná tematika pre laickú i odbornú verejnosť so zameraním na kvalitu informácii.

http://www.zdravie.fmg.sk/

Gmm.sk - atypické a špeciálne čalúnenia na objednávku

Milan Gaál G.M.M. - čalúnenie stomatologických kresiel, operačných stolov a výroba antidekubitných postelí a príslušenstva.

http://www.gmm.sk/

Polymedshop.cz - zdravotnícky spotrebný materiál

Predaj zdravotníckeho spotrebného materiálu, lekárskych nástrojov, diagnostických pomôcok, prístrojov, lekárskeho nábytku do ordinácie. Kvalifikovaný servis, poradenstvo.

http://www.polymedshop.cz/

Koloidní-stříbro.info - koloidné striebro

Koloidné striebro je blahodarný doplnok stravy jeho hlavnou schopnosťou sú urýchlenie regenerácie kože, schopnosť dezinfikovať a ničiť baktérie.

http://www.koloidni-stribro.info/

Skútry-pro-postižené.com - elektrické invalidné skútre

Prodej, servis a renovace použitých elektrických vozíků a skútrů.

http://www.skutry-pro-postizene.com/

Zdravá výživa a všetko okolo nej

Kompletný sortiment prípravkov najvyššej kvality z čisto prírodných zdrojov a vysokou účinnosťou so všetkými informáciami a spôsobmi použitia. Internetový obchod s vitamínmi, minerálmi a zdravou výživou.

http://prozdravi.sattnet.cz/

Bodyslim.sk - kavitácia

Bodyslim kavitácia - s nami dosiahnete telo po akom ste vždy túžili. Poskytované sluzby - lymfodrenáž, kolagénové solárium, solárium, manikúra, pedikúra a farbenie obočia.

http://www.bodyslim.sk/