Konzultácie, Poradenstvo

Stránka obsahuje ponuku psychologických a psychoterapeutických služieb. Zameriava sa na oblasti ako sú psychotrauma, životné krízy, vzťahové problémy a kariérne poradenstvo.

http://www.akodalej.sk/

Euro Dotácie, s.r.o. je na slovenskom trhu stabilná a dynamická spoločnosť s celoslovenským pôsobením v oblastiach: dotácie a projekty EÚ, poradenstvo pre verejný a súkromný sektor. Opiera sa o expertný tím zložený zo špecializovaných odborníkov.

http://www.eurodotacie.sk/

Certifikáty ISO, poradenstvo ISO, ISO 9000, ISO 9001, ISO 14000, ISO 14001, systémy manažérstva, systém riadenia kvality.

http://www.poling.sk/

Global Procurement s.r.o. - poradenstvo pri získavaní eurofondov, štátnych fondov SR alebo iných zdrojov.

http://www.globalprocurement.sk/

Mirax outsourcing poskytuje rýchlu a spoľahlivú technickú podporu malým spoločnostiam. Prevádzkovanie IT infraštruktúry, údržba kancelárskeho softvéru, konzultácie v oblasti IT.

http://www.mirax.sk/

Nákup tovaru prostredníctvom e-obchodu firmy Lust môžu uskutočňovať fyzické a právnické osoby bez obmedzenia za predpokladu, že sa budú riadiť nižšie uvedenými pravidlami.

http://www.bicykle-lust.sk/

Zabezpečujeme vyhľadanie, sprostredkovanie, poradenstvo a predaj.

http://www.zlatyvyber.eu/

Background s.r.o. - služby pre podnikateľov a spoločnosti. Založenie nových spoločností a zmeny už existujúcich. Prieskum trhu. Príprava na certifikáciu ISO 9001 a zmena základného imania na eurá.

http://www.bgservice.eu/

Kompletné zaistenie trvalého pobytu a pracovného povolenia - imigračný proces, rady čo vybaviť pred emigráciou, naturalizácia - štátne občianstvo, založenie obchodnej firmy a právne poradenstvo v Dominikánskej republike.

http://www.caribe-lawyers.com/

Optimalizujeme procesy v spoločnostiach. Zabezpečujeme zvyšovanie produktivity zamestnancov, koučujeme rast zručnosti a obratov u obchodníkov, učíme reálne využiteľný časový manažment a dodávame vizuálne manažérske nástroje.

http://www.simplycom.sk/

Venice s.r.o. - našou hlavnou činnosťou je zakladanie spoločností, predaj firiem a poskytnutie sídla firmy.

http://www.venice.sk/

Neštátne zdravotnícke zariadenie zamerané na psychologické poradenstvo pre jednotlivca, pár a rodinu, podpornú psychoterapiu, psychoterapiu zameranú na prácu s telom, krízovú intervenciu, psychologickú pomoc, psychodiagnostiku a zdravý životný štýl.

http://www.tvojpsycholog.sk/