Kultúrne služby

Régio Travel and Business Service pre vás na južnej Morave zaistí kompletné služby pre firemné a skupinové akcie. Ubytovanie, školenie, prezentácie; seminárne služby, športové, relaxačné, kultúrne a poznávacie programy, návštevy vínnych pivníc.

http://www.firemni-akce.cz/

Firma ponúka ozvučenie, osvetlenie, podium, zastresenie, party stan, event, projekcia, kultúrno-spoločenských udalosti.

http://www.jespro.sk/

Ozvučenie, osvetlenie, zvukový záznam, videozáznam, veľkoplošná projekcia, tlmočnícka technika, doplnkové služby.

http://konferencie.szm.sk/

Spoločnosť zaoberajúca sa technickým zabezpečovaním pódiových vystúpení, ozvučovaním a osvetlovaním interiérov a exteriérov pri vystupovaniach a spoločenských akciách, firemných eventov.

http://www.variasound.sk/

Profesionálne ozvučenie a osvetlenie vaších kultúrnych a spoločenských podujatí Návrh a montáž ozvučenia osvetlenia do vašich pevných aplikácii napríklad bary, reštaurácie, diskotéky. Akcie na kľúč Dj´s agentúra Prenájom zvukovej svetelnej techniky.

http://zaudio.sk/

Ponúkame maľovanie na tvár, atrakciu, ktorá spestrí každú detskú oslavu či podujatie pre deti. Deti sa ako šibnutím čarovného prútika za pár minút zmenia na rôzne zvieratká, víly, pirátov, princezné. Namaľujeme akýkoľvek motív podľa želania.

http://www.malovaniedeti.6f.sk/

Náš systém zamezí vstup návštěvníkům s falešnou vstupenkou a tím se zamezí ztrátou peněz, které by skončili v rukou padělatelů. Vstupenkový systém je určen pro pořadatele kulturních a sportovních akcí, kteří potřebují kontrolu nad pravostí vstupenek.

http://www.vstupenkove-systemy.cz/